Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Stradinos -svaiga atsauksme

Elizeta

2018.gada beigas. Lieliska vecmāte, izstāstīja visu, kas jādara dzemdībās (līgumu neslēdzu).

Pēcdzemdību aprūpi varētu vēlēties labāku. Pirmais bērns, viss pilnīgi jauns. Ja pati nejautāju, īsti neviens nepalidzēja, bet arī ne visas dežūrējošās vecmātes varēja palīdzēt krūtsbarošanas jautājumos (kā iemācīt satvert krūti, cik bieži barot utt). Drīzāk atbilde no personāla bija - dodiet maisījumu...Piedzīvoju arī asāku attieksmi no vienas ārstes un lielus (nepamatotus) pārdzīvojumus, no kā varētu izvairīties, ja pirmajās dienās par mums abiem vairāk interesētos.

Par manu veselību gan regulāri apjautājās, sudzēties nevaru.

Uz rentgenu pa garajam ejām aizgāju, 3.dienā jau jutos normāli.

Vai ieteikt vai neieteikt šo vietu dzemdībām, grūti pateikt. Man neitrāls viedoklis.

PATS GALVENAIS - bērns ir jābaro bieži un regulāri (nevis tik pēc pieprasījuma) - ja ir ļoti miegains, tad jāmodina un jābaro!!

Melora

Zemenite321
PATS GALVENAIS - bērns ir jābaro bieži un regulāri (nevis tik pēc pieprasījuma) - ja ir ļoti miegains, tad jāmodina un jābaro
pēc pieprasījuma= kaut ik pēc 15 minūtēm, īpaši jau nu pašās pirmajās dienās, ja jaundzimušais to grib. + vēlāk veselus bērnus, kas nezaudē vairāk par normu svaru/normāli ņemas svarā ātrāk kā pēc 3h [pirmajā mēnesī, vēlāk vispār] nav jāmodina. pretējā gadījumā māte pati sevi iedzen vāveres ritenī. un tad brīnamies, ka kāds zīdainis noplaucējies ar mammas karsto kafiju, jo mammai aiz miega trūkuma jau brīžiem filma trūkst

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Ketta

Janvāris -

Ārsti forši,gudri, tiešām apjautājas,seko visam līdzi (biju problēmgrūtnieču/pirmsdzemdību palatā)

Māsiņas- kā kura, bet visas savu darbu cenšas darīt, viena tik man nekad toņus notvert nevarēja un vēders pēc viņas toņiem spieda.

Tīrība- ir ok, tikai man wc likās ,ka miskastes reti tīra.

Ediens- kā jau slimnīcā,Stradiņu mājaslapā ir ēdienkarte,var pasekot līdzi.

Dzemdības:

Bij līgums,ar Vītiņu, ņemot vērā,ka man ar dzemdīb beigās diezgan intetesanti izgāja, viņa bija ļoti profesionāla, un visu labi paskaidroja.

Pēcdzemdībām -

Biju ar draugu 1 vietīgajā- maziņa,bet dzīvot 3 dienas var,vienīgi draugam bij baigi neerts guļamais, dīvains izvelkams krēsls...istabā ir skapis un izlietne,galdiņš pie tās un vēl pārtinamais.

Bērnu māsas- kā kura, viena bij arī pašerpa,kad pēc dzemdībam mums palātu ierādija,un es palūdzu gultas galu uz augšu pacelt vai iedot vēlvienu spilvenu,atcirta,ka man jau viens ir,un ļoti dzina staigāt ,laigan viss sāpēja.

Bet tā māsas, vecmates ok, ja ko ne tā pamanija pastastija kā labāk darīt, ka 2 kārtiņas mazajiem javelk, jāseko lai siltas rokas.

Gājiens uz rentgenu - garš ,tiešām garš... visām pīļu gājienā kopā

Papildināts 09.04.2019 01:34:

Ja ko savu grib ēst,tad leduskapis gaitenī pēcdzemdību daļa, un viens kopejs istabiņā,pirmsdzemdību daļā.

Pinotage

Februāris.

Lielākais pluss-personāls. Visi, ko sastapu, bija zinoši profesionāļi, jutos drošās rokās. Ļoti jaukas vecmātes dzemdībās (līguma nebija). Viena vai divas bērnu māsas bija mazliet skarbākas, bet tāpat visu pastāstīja un atbildēja uz visiem jautājumiem. Biju divvietīgajā palātā, līdz ar to bija grūtāk sākumā bez vīra tikt ar visu galā. Standarta slimnīcas ēdiens -ar kāpostiem zupās utt. Iesaku nodrošināties ar našķu krājumiem. Man lika izvairīties no piena produktiem, jo bēbis piedzima ar pumpām. Ja būtu jāiztiek tikai no tā,ko dod slimnīcā,tad brokastīs varētu apēst tikai rupjmaizes šķēli un padzert tēju,pusdienās varbūt apēst otro. Veģetārietim arī maz kas ēdams, tā ka ja nav,kas regulāri atnes ko ēdamu,labāk paņemt našķus tā pavairāk. Ēdienkarte, kas mājaslapā, mazliet atšķīrās,piemēram pusdienās salātu vietā mēdza būt saldais -uzputenis ar pienu,ķīselis ar pienu... Ja var pieciest komforta jautājumus (divvietīgās palātas un wc gaitenī),noteikti iesaku Stradiņu dzemdību nodaļu.

Dzemdību speciālisti ļoti labi. Man trāpījās ļoti laba ginekoloģe un vecmāte .

Par bērnu māsām. Viņu dēļ visu laiku biju asarās. Uz jautājumiem atbildēt normāli nemācēja, runāja nepārāk apmierinātā tonī, bija mammas uz kurām par bļāva. Attieksme ļoti nepatīkama.

Ēdiens.Neesmu izvēlīga,bet nepārāk. Tāds pliekans.

Palātas. Pirmsdzemdību palāta drausmīga. Viss vecs, gultas ļoti aukstas. Pēcdzemdību palāta manuprāt normala.

Papildināts 10.04.2019 20:03:

Dzemdēju pašā 2019 gada sākumā.

Mjā...izskatās, ka pa 15 gadiem nekas nav mainījies- dzemdību speciālisti profi ar jauku attieksi ar, vai bez līgumiem, taču pēcdzemdību aprūpe klibo. Bērnu māsas bija šerpas arī pirms 15 gadiem, katru dienu citi ārsti un viedokļi. Telpas, arī toreiz sliktā stāvoklī. Tomēr, tas viss ir štrunts, manu dēliņu izglāba! Paldies!

Arterija

Varu ierakstīt atsauksmi no 2018. gada oktobra.

+

Brīnišķīgs personāls. Zinoši dakteri. Reizēm kāda bērnu māsiņa bija stingrāka, tomēr izpalīdzēja. Nāca likt klāt mazuli, koriģēt krūtsbarošanu. Vecmātes atsaucīgas, izskaidroja visu, piedāvāja palīdzību utt.

Ērti arī, ka plaušu rentgenu varēja uztaisīt slimnīcā esot.

Nākamos bērnus tik Stradiņos gribu dzemdēt

-

Telpas.. ja gribās eiroremontu, tad Stradiņu dzemdību nodaļai jāmet līkums. WC bija pabriesmīgas, dušas durvīs caurums, pelējuma sēnīte starp flīzēm utt.

Man telpu stāvoklis nebija noteicošais dzemdību iestādes izvēlē, tāpēc esmu apmierināta.

Madara1983

Dzemdēju gan 2012. gan tagad 2018.,personāla un ārsta attieksme super, telpas gan nebija mainījušas par šiem gadiem.

Ostore

Man bus jadzemde Stradinos.tà ieteica àrste.Ieteica konsultaciju Stradinos...6 stavà..bet kura maja,korpuss?PIE dakteres S.Vitinas,vai Jansones....man augsts spiediens varetu but dzemdibas un keizaru svara del neiesaka arste...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370345