Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Stradinos -svaiga atsauksme

Elizeta

laa4ukinjsh

Dzemdēju 2019.gada jūlija vidū. Brīnišķīgs personāls. Bija vecmāte Smilškalne ar dr.Bērziņu. Neko nestimulēja un ļāva visam dabiski notikt. Vecmātes atsaucīgas, piedāvāja palīdzību vai tā nepieciešama. Bērnu daktere arī super, izskaidroja visu, kas un kā.

Palātās un wc veikti uzlabojumi kopš 2017.g.

Plaušu rentgens arī slimnīcā, jā ved pa tuneļiem, bet mēs, piemēram, daudz ko uzzinājām par pašiem Stradiņiem, un beigās sanāca pat kā ekskursija.Nekas briesmīgs vai kā.


Ostore

Drošvien ka 15 korpuss.

Melora
Dzemdību (17.) nodaļa, K15, 6.stāvs


2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

AsTheCopperStatue

Dzemd'ibas 2019.gada jūnija beigās. Bez līgumiem, dzemdības pie dr. Strazdiņas un vecmāte bija Agafonova. Dzemdības ļoti ātras, pat straujas bija, bet gan daktere, gan vecmāte bija jaukas, uzmundrināja, paslavēja un palīdzēja, kā vien varēja. Mēs pirmsdzemdību nodaļā nebijām, jo atbraucot uzreiz uz dzemdību zāli aizveda. Par pēcdzemdību aprūpi arī nesūdzos, jo visi dakteri un māsiņas bija atsaucīgas. Bērnu māsas tādas šerpākas, bet es neesmu no jūtīgajām, tāpēc man pofig bija, ka nav uķi puķi attieksme.

Pēcdzemdību nodaļā dušas un tualetes ir normālas, nemanīju nekādu pelējumu vai piemētātas paketes, vai citas šausmas, ko te ir gadījies izlasīt. Arī apkopēja uzkopa regulāri telpas.

Biju parastajā palātā, otro nakti pēc dzemdībām klāt pielika vēl vienu jauno māmiņu. Tad gan bija tā pagrūtāk, jo bebjiem ritmi nesakrita un arī mammām tad švakāk ar izgulēšanos, ja blakus vēl kāds rosās. To otro māmiņu pēc tam pārcēla uz citu palātu pēc viņas lūguma.

Ā, un vēl mums palātā bija šausmīgi karsti, jo saule visu dienu logā tieši, piekarsa nejēgā.

Kopumā nav svaiga remonta, bet nav arī tik traki, lai 2 dienas tur nevarētu palikt.


Как медное изваянье


kaspers

Ostore
dakteres S.Vitinas,vai Jansones abas labas, zinošas, profesionāles.

Manējie visi 3 Strados dzimuši, pēc 3.ā bija gluži vai žēl, ka tur vairs neatgriezīšos jaunākais gan dzima 2015.gadā, laiciņš pagājis, ak dies...


Ostore

Uz konsultaciju pierakstijos Stradinos pie S.Vitinas....9.augusta....redzes ko teiks,kad liks dzemdet,man sis bus otras dzemdibas,pirmais SA Bij bèdiga pieredze...

Papildināts 26.07.2019 17:25:

Uz konsultaciju drikst virs nakt lidzi?

AsTheCopperStatue
Kā vispār nodaļa, baigi pilna?

AsTheCopperStatue

Nešpetnā

Man grūti spriest, bet šķiet, ka baigi pilna nebija, ja jau kaimiņieni uz citu palātu varēja pārlikt, lai viņa arī viena būtu. Tajā dienā mēs tik divas bijām, kam bēbji piedzima. Un Stardi jau vispār nav konveijertipa iestāde, manuprāt.


Как медное изваянье

Ostore

Vispàr kà ir ar apmeklèjumiem?nav tagad stingràka kartibs?vai tètis vares tikt pie maziñà apskatit?


AsTheCopperStatue

Ostore
vai tètis vares tikt pie maziñà apskatit?
Tētis ne vien var tikt apskatīt, bet pat var dzemdībās peidalīties tak!

Bet ja par apmeklējumu laiku, tad, cik novēroju, neviens neko nesaka, ja nāk arī ārpus atļautā apmeklētāju laika agrāk no rīta vai vakarā. Tētiem ir taču arī jāstrādā un ne visi var pa dienas vidu tikt.


Как медное изваянье

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370345