Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Stradinos -svaiga atsauksme

Elizeta

Ketta

Sveikas!

Uzrakstīšu, arī savu svaigi cepto, pat karsto , atsauksmi par Stradiņiem. Nebūs nekāda ekšena, jo bērniņš dzima ar plānota ķeizara palīdzību. Tātad, dienu iepriekš, līdz 12:00, stājos nodaļā, aizpildīja papīrus un paklausījās toņus. Uzreiz iedalīja palātu. Biju viena pati 2vietīgajā palātā. Taču nodaļa nebija pārpildīta un jau vakarā tiku 1vietīgajā palātā. Otrā dienā ķeizars, trešajā iepazīstamies, ceturtajā pārbaudes, analīzes, rentgens un uz mājām. Apstākļi labi, palātas tīras un diezgan svaigu remontu. Labierīcības vienmēr tīras. Tie vīrieši kopējās dušās un tualetēs, gan reāli izbesīja, tur būtu, kas jāmaina. Tomēr, tā tāda intīma sievietes lieta tikko pēc dzemdībām ....Viss personāls, sākot no administrātores, beidzot ar sanitārēm , ļoti laipns, pieklājīgs un atsaucīgs. Arī ar negācijām no bērnu māsu puses, šoreiz, nesaskāros, bet tā kā man trešais mazulis, neko arī no viņām nevajadzēja. Ēdiens normāls, bet lielākoties nepiemērots pēcdzemdību periodam- kāposti priekšā pakaļā. Ieēdu nedaudz zupu, pēc tam nesapratu, ko iesākt ar savu sāpīgo operēto sagāzēto vēderu.

Teiksim tā, man tiešām ir sajūta, ka Dieviņš šinī reizē atdarīja man par visām tām šausmām, ko izdzīvoju ar vecākajiem bērniem. Viss bija gludi no sākuma, līdz beigām. Pustukši Stradiņi, pustukšas vienvietīgās palātas, vesels bērniņš-fantastika!

Drīzāk mājās panika paķēra, jo tik mazā vecumā mani vecākie bērni vēl tusēja pie vadiem intensīvajā, kā pirmdzemdētāja sajutos, pat mazgāt bail...

nešpetnā
Varu piekrist katram Tavam vārdam. Man arī likās ok gan personāls, gan palātas, gan tīrība un uzkopšana. Mīnusi ēdiens un tās pašas labierīcības, ka nav atsevišķi vīriešiem, ja jau viņi tur ir. Bet mani tas nebesīja, vnk neuzskatu, ka tas normāli. Nodzīvoju 5 dienas, tikai 2-3 personas likās ne savā vietā, pārējie super cilvēki!

dream

Pierakstiishu arii savu atsauksmi. Loti daudz esmu dzirdeejusi par netiiriibu,remonta neesamiibu un neertiibaam,ka wc nav palaataas.

Nuu vaardu sakot par dzemdiibaam Stradinjos esmu staraa! Labaaku attieksmi, komunikaaciju un personaalu neesmu sastapusi veel nekur. Darbinieki super laipni, atsauciigi, jutos taa it kaa tur buutu savaa gimenee, taada silta attieksme no personaala, paraadiis visu ko un kaa vajag, beerninju nomazgaat paliidzees, ieteiks kaa tureet, ko dariit, ko lietot. Kad dzemdeeju nodala bija paarpildiita- uz dzemdiibu zaaleem par rindas bija, un manas dzemdiibas ilga 19h 20min, bet nevienaa mirklii man nebija sajuutas, ka mani steidzinaaja. Katru manipulaaciju, kuru veica dzemdiibu laikaa, saskanjoja ar mani. Kontrakciju laikaa paliidzeejaa kaa vie vareeja- atnesa bumbu, deva muguras masierus, kad uzlika uz tonjiem guleet deva spilvenus (vienu, lai eertaak, starp kaajaam). Naktii maasinjas ruupeejaas un ik pa laikam jautaaja vai nav pa aukstu, vai nav pa karstu, vai atstaat gaismu, ja atstaat, tad kuru. Jutos apruupeeta no visaam puseem. Personaalam tieshaam- cepuri nost.

Par telpaam. Triis dienas guleeju divvietiigaa palaataa, normaala istabinja, nav nekas no padomju laikiem, kaa daudzas te apraksta ( ak jaa un dzemdiibu zaale vispaar skaista, un maajiiga kaa palaata, ar visaam gleznaam un eertu miikstu gultu- uz kuras arii dzemdee). Palaataa eerts paartinamais galds, izlietne (silts uudens ir) pie izlietnes roku dezinfektors (ziepju gan nav), skapis, naktsgaldinjsh un kreesls. Palaatu 1xdienaa uzkopju, miskastes iznes 2x dienaa. Eedinaashana kaa jau standartaa visaas slimniicaas- zilie boxi, porcijas lielas, ka visu nemaz nevar apeest, bet daudzas lietas tieshaam nav piemeerotas gruutnieceem (tie pashi kaaposti piemeeram).

Wc vienmeer tiirs, ir pat bidee, kur ir Vagisan intiimaas ziepes. Wc pie izlietnes ir gan ziepes, gan roku dezinfektors, gan roku salvetes.

Koridoraa ir uudens aparaats, var uzpildiit gan aukstu, gan karstu uudeni.

Tas laikam arii viss. Ja sanaaks dzemdeet veel, tad stradinjos noteikti!

Mopsukins

Sveikas dāmas - ka tur ir ar WiFi? Ir? Ķer visas palātas?

Ketta

Mopsukins
Kur biju tur ķēra no sākuma biju problēmgrūtnieču daļā , kur dzemdību zāles, pēc tam pavisam otrā galā, kur jau ar mazuļiem ir.

Mopsukins

Ai Ketta
Paldies tikko tik izlasīju ka tu jau iepriekš esi rakstījusi. Klau. Pirms plānotajiem keizariem liek tajā problem grūtnieču daļa piemēram ja plaušu potes vajag nezini? Es domaju kur mani diez ieliks. No stāstiem beigās saprotu ka pirmsdzemdību zālē tocna laikam ne.

Sabiju grūtnieču galā (dzemdību nodaļā) 5 dienas un, lai arī tur nedzemdēju, uzrakstīšu atsauksmi.

Personāls - perfekts, pilnīgi visi - vecmātes, ārsti, māsas, sanitāres. Super laipni, sirsnīgi un atsaucīgi, palīdz stipri vairāk kā profesijas ietvaros būtu jādara un to vēl uztver kā pašsaprotamu, tiešām kā ģimenē Turklāt vēl ir arī prefesionāļi ar plašu pieredzi, līdz ar to bija drošības sajūta.

Uzkopa labi (dušā gan ir pelējums), remonts tajā galā ir pavecs, bet man tas galīgi nav svarīgi.

Visi higiēnas līdzekļi ir nodrošināti - tualetes papīrs, salvetes, intīmās ziepes - Vagisan. Dušas želeja un šampūns dušā gan jāņem savs. Tualetē ziepes ir.

Par ēdināšanu, nav tik traki, ēst dod daudz (ne reizi nevarēju visu apēst) un katrā ēdienreizē no piedāvātā var atrast kaut ko, kas labāk garšo. Vienīgais, kas šķita neatbilstošs bija tas, ka no visām 5 dienām pusdienās un vakariņās, tikai 1x bija ēdiens, kurā nebija zirņi un/vai kāposti. Šķiet tie ir pavāra mīļākie produkti, bet mans vēders protestēja

Par silto ūdeni, laimes spēle, var būt un var nebūt. 2 dienas bija ļoti labs ūdens, vienu dienu pēc 10 minūšu tecināšanas bija siltīgs, mazgāties varēja komfortabli. 2 dienas bija tāds, kā vasarā ezerā, viegli remdens, istabas biedrene tecināja kādas 15 min., nomazgājās (cik nu varēja), tad gāju es, bet vienalga siltāks nekļuva.... Diemžēl vecajai ūdensapgādei ir k-kādas problēmas.

Tā tad...

Dzemdēju augustā, izvēlējos Stradiņus, kaut gan ar veselību mazajam un man ir ok.

Bija līgums ar vecmāti un epidurālā.

Palikām 1vietigā palātā ar vīru. Ēdiens neīpaši.

Vecmāte sirsnīga un ārste, kuras palīdzēja dzemdības bija sirsnīgas.

Bērnu ārsti nepatīka, ļoti īgni, negatīvi un katru dienu cita maiņa, katru dienu savs viedoklis. Bijām 6dienas, katru dienu katra maiņa solīja, ka rīt izrakstīs. Viena bērnu ārste vai neonataloģe ar gaišiem matiem ļoti neēriski runāja ar mani. Par kuru es gribēju uzrakstīt sūdzību , ceru, ka es tādu ārsti nekad mūžā nesastaptu. Padarīja mani un vīru, kā muļķi un runāja tā it kā mēs būtu idioti. Centāmies neņemt galvā, bet satrauca mūs lieki, vēlāk pārbaudījāmies pie cita bērnu ārsta - neonataloga un viss bija labi. Savu diagnozi uzstādīja. Ļoti mani uztrauca, ka mazais negribēja zīst, tā tad viņš ir slims. Sarunu veda uz to, ka bērns maz vai nav normāls. Vīrs arī un mani vecāki gribēja par šo ārsti rakstīt sūdzību, jo ļoti nepatika attieksme pret mums un tonis. Kad atbraucām mājās, mazais braši ēda. Nevienam nenovēlu ar viņu sastapties. Visu šo situāciju, kad runāja ar mums, man bija sajūta, ka viņa grib pateikt, ka bērns ir "īpašs". Es jau pajautāju, viņa ar tādu ironiju to visu pasniedza. Bērns ir vesels un viss ir labi. Jo pēc dzemdībām bija ļoti mierīgs un klusi raudāja. Tas viņai nepatika-neonatalogam ar gaišajiem matiem.

Mazais negribēja zīst, bet ēst no pudelītes, jo slinks bija, kad prasīju palīdzību bija 2 bērnu ārstes ,kuras ar prieku palīdzēja, pārējās burkšķēja un mēs prasījām, lai parāda kā ar mazo apieties, stindzināja un ļoti Negatīvi un asi atcirta, kad vajadzēja apmazgāt mazajam dupsi - dodiet man taču, jūs lēni esat. Naktī vēl vairāk neapmierinātas ir, kad prasījām viedokli. Deva maisijumu, lai dodam, nebija vēlmes palīdzēt, izņemot 2 māsiņām, kuras bija ļoti aizņemtas un atnāca, kad varēja un pamācija kā jābaro ar krūti.

Beigu beigās neko noiemacijamies, prasījām savai vecmātei.cik viņai bija laiks, viņa parādīja, paldies viņai par to.

Cēlos augšā pēc dzemdībām pati, pēc kādām 10h. Vīrs palīdzēja, bet gribēju pati staigāt.

Wc un duša bēdīgā stāvoklī...bet iztikt var.

Pēcdzemdību speciālisti ļoti laipni, palīdzēja kā varēja, ja vajadzēja ar jautajumiem. Gribēja palīdzēt man aiziet uz wc, kad vīrs nebija klāt.

Ja būtu otrreiz jādzemdē es teiktu, ka bērnu ārstu dēļ - kategoriski NĒ. Pārāk negatīvi iesēdās manī.

laa4ukinjsh

Kubisha
bērnu ārste ar brillēm?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370345