Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ceļot vienai ar tūrfirmu!

Margota

Sveiki! Gribētos dzirdēt pieredzi ceļojot vienai ar tūrisma firmu, grupu ceļojumiem! Sakiet kā ir? Nav garlaicīgi vienam kopā ar svešiem cilvēkiem? Gribās šovasar aizbraukt kaut kur. Vīram ceļošana nav aktuāla, līdz ar to iedomājos par šādu variantu.

Bella Ragazza

Vienmēr var satusēt ar kādu cilvēku no grupas. Un kas tev svarīgāk - citi cilvēki Tev apkārt vai braukt un redzēt utt.?

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

Garlaiciīgi nevar būt , tu taču brauksi pēc emocijām. No pieredzes-ar kādu satusēt ir risks. Risks ka uzkārsies "kaklā" kā akmens, un tev savām interesēm, pastaigām, relaksam nebūs laika.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Alija

Atkarigs kāda grupa. Es tikai 1x esmu braukusi ar tūrfirmu, grupā gadījās tikai pensionāri un tie paši pa pāriem. Man tur satusēt nebūtu ar ko. Mana mamma brauc tikai ar tūrfirmām, tā kā pati pensionāre, tad kompāniju atrod, bet biežāk izvēlas piemaksāt, lai istabiņā būtu viena. Jo vispār jau "satusēt" arī vajag ar līdzvērtīgu biedru. Citādi viens brīvajā laikā grib šopingot, otrs apskatīt vēl kādu kultūrobjektu vai atpūtināt kājas viesnīcā. Ja šīs lietas nesakrīt, iznāk diezgan neerti. It kā tevi ir ceļojumā kompānija, bet vēlmes nesakrīt.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Margota
Regulāri šādi braucu. Pensionāre vēl neesmu. Ja nepiemaksā par 1-vietīgo numuru, tad jebkurā gadījumā Tevi saliks kopā ar citu dāmu, un tad ir kā paveiksies. Tāpat autobusā noteikti būs blakussēdētājs, jo pārsvarā visas firmas piepilda autobusus, reti gadās tā laime bez papildus piemaksas sēdēt vienai.

Pieredze rāda, ka vismaz dažas vientuļnieces grupā ir, tā ka, ja esi atvērta un ir vēlēšanās, tad atrast kompāniju var vienmēr.

No savas pieredzes teiktu, ka pārsvarā nemaz nevēlos kompāniju, brīvajā laikā labprāt staigāju viena un daru to, kas pašai patīk.

Kopumā teiktu, ka viss atkarīgs no pašas, gan noskaņojuma, gan vēlmes komunicēt (vai nekomunicēt) un arī spējas pielāgoties apstākļiem, jo no pļāpīga blakussēdētāja nekur aizmukt nevar

Bella Ragazza

Briesmīgi ir, kad kāds no grupas šausmīgi grib draudzēties un tusēt ar grupas vadītāju.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Labi sen apnika man Pūķene, pukiiite, Pūķis, Puķīte, Pūķītis, Pūķītis_Mazais, puukjiite, Puukjis, Rūķīte un visādi citādi līdzīgi kustoņi....

Pūķīte - tā vairs neesmu es!!!!!!!!!!!!

Briesmigi ir tikai tad, ja grupas vadītājs ko tādu pieļauj , neprofesionālisms. Man ir darbs, cilvēkiem atpūta. Neitrālas attiecibas.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Bella Ragazza
Briesmīgi ir, kad kāds no grupas šausmīgi grib draudzēties un tusēt ar grupas vadītāju.
Savā ļoti lielajā pieredzē ar ceļošanu grupā man nav nācies piedzīvot, ka grupas vadītājs neprastu pieklājīgi "atšūt" tādu nevēlamu tusētgribētāju.

Bet kopumā komentārs nevietā, jo jautājums bija par pieredzi braucot vienatnē ar tūrgrupu.

Cucamonga
Man ar vairākām gidēm ir ļoti draudzīgas attiecības, priecājamies satikties atkārtoti, bet tas nenozīmē galējības - gadās vakaros pasēdēt kopā un papļāpāt (un tā nav mana iniciatīva), bet tanī pašā laikā citos laikos atpūšamies katra atsevišķi. Ir gadījušās arī tādas gides, kas vispār ārpus obligātā minimuma ar tūristiem nekomunicē, diemžēl tie nav bijuši tie omulīgākie grupu braucieni, tad arī cilvēki ir tādi sevī ierāvušies.

Bet ir bijis brauciens, kur katru otro vakaru visai grupai tusiņi, ieskaitot arī gidi. Jaukas atmiņas, iepazīšanās paliek vēl ilgi pēc brauciena.

Man patīk ceļot, un es jau plānoju savu nākamo ceļojumu uz Ņujorku. Tomēr man nav skaidrs, kur vislabāk var iegādāties lidmašīnas biļetes. Vai jums ir kādi ieteikumi vai padomi attiecībā uz vietām, kur var atrast izdevīgus un ērtus lidmašīnas biļešu piedāvājumus?

Pēdējās izmaiņas: williamwill, 11.10.2023 12:17.

Plānojam doties uz New York ar mūsu mazuli, bet mums ir grūtības atrast labus lidojumu piedāvājumus no Rīgas uz New York. Vai jums ir kāda pieredze ar šo vietni https://tickets.lv/avia/direction/riga/new-york ? Varbūt jūs varat dalīties ar savu pieredzi vai sniegt padomus par labākajiem ceļojumu piedāvājumiem? Mēs būtu ļoti pateicīgi par jebkādu palīdzību un rekomendācijām, lai padarītu mūsu ceļojumu neaizmirstamu. Paldies jau iepriekš par jūsu atsaucību!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370875