Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cenas Zviedrijā

mango

mango

Sveiki. Varbūt kāds var pastāstīt,kādas ir cenas Zviedrijā? Vairāk interesē cenas pārtikai un cigaretēm. Pirkt cigaretes šeit LV un ņemt līdz? Jeb pirkt uz vietas,ja cena tāda pati kā pie mums LV. Priecāšos par jebkādu info.


Uz cik ilgu laiku brauc?

mango

Cilvēks brauks strādāt uz cik ilgu laiku,nezinu,bet uz LV brauks pēc 3 nostrādātām nedēļām,nedēļu LV un atpakaļ uz Zviedriju.uzzinājām,ka jāņem līdz ir gaļa,griķi,rīsi un tādas lietas.

Cigaretes lētākās esmu ap 5 euro manījusi. Pārtika salīdzinājumā ar LV vismaz uz pusi dārgāka. Neieteiktu iepirkties tādos veikalos kā Ica vai Coop, lētāks ir Willys. Ir arī Lidl vai Netto, bet tur kvalitāte nu tā...


Gadā ir tikai divas dienas, kurās mēs neko nevaram iesākt. Viena ir vakardiena un otra-rītdiena. Tādējādi šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un galvenokārt-dzīvotu!


Biju pārtikas veikalā ceļojuma laikā. Faktiski 3 vakarus ēdām nopirktā lietas. Pēc visu paziņu teiktā, ka būs dārgi, biju diezgan pārsteigta, ka daudzas lietas pat bija lētākas un ja varētu, tad daudz būtu arī mājās atvedusi. Tik jāņem vērā, ka viņiem savādāku izmēru iepakojumi, piemēram, sieri ir krietni lielākos gabalos utt.

Ēst arpus mājas ir dārgāk, jā.par cigaretēm nemācēšu teikt.

Vienīgais lētākais, ko pamanīju, bija kafija (ar atlaidi).

halina

Nepiekritīšu, ka daudz, kas dārgāks. Kas noteikti ir dargāks - gaļa. Bet, ja uz akcijām pērk un liek saldētavā, plus mīnus tuvu lv cenām. Rīsi, griķi ir arī swe, nemaksā daudz dārgāk, īpaši, ja atrod kādu "ne zviedru veikalu". Tādos vispār var dabūt vairāk mums tuvas preces. Pāris vietās esmu manījusi Ķekavas vistas. Cigaretes noteikti labāk ņemt līdz no lv.

Siers, tiešām siers, nevis siera izstrādājums, ap 7 eiro/ kg, uz atlaidēm pa 3-5 eiro. Garšīgs. Kafija teju uz pusi lētāka. Maize - ir gan dargāka, gan tuvu lv cenām.

Mans secinājums pēc šeit 3 nodzīvotiem gadiem - šeit sanāk pārtikā apmēram iztērēt to pašu, ko lv. Un ēdam gana daudzveidīgi.

Gardēžiem vai ipašiem lv virtuves mīļotājiem varētu būt grūtāk, ēdiens šeit nav tik gards, kā lv. Tas nu ir fakts!


Lieliska diena, lai dzīvotu!

Minkanāk

šeit sanāk pārtikā apmēram iztērēt to pašu, ko lv. Un ēdam gana daudzveidīgi.
šo pašu secinu katru reizi, kad ilgāki komandējumi uz Zviedriju. Nu reizēm tās cenas kādus 15-20% dārgākas, bet tas bez atlaidēm. Cigaretes gan labāk vest līdzi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18371191