Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

?

magde

Runa nebus par mani, bet tuvu cilveku pieredzi. Bet es ne par viniem konkreti, drizak vinus ka piemeru, bet parunat gribu par temu kopuma. Abi atrodas arpus Lv, virietim majas ir draudzene un mazs berns. Vins praktiski lielako dalu laika strada arpus Lv, bijis dazadas vietas. Tagad abi sie cilveki sakusi tikties tiri sekasam. Abi to saprot, ir izrunats. Bet taja pasa laika vins uzvedas parak, nezinu, miilji. Tur buca uz pieres pirms miega ja kopa aizmieg, buca uz matiem, apkersana, gribot lai vinu apker, kads milvardins, ikdienaa sika amzieresanas jo strada vienaa darbaa. Prieks kam tas vajadzigs? Pamilejas, labi, prom nevienu nedzdn, bet kapec no vina tada extra uzmaniba un rupiba?! Un lieta jau tada, ka draudzene briva, vinai vins patik. Iekseji varbut mazliet cer, bet apzinas, ka vins bernu neatstaas.

vilks

Vīriešiem jau tāpat gribas mīļumu, glāsti tāpat pieder pie cilvēka vajadzībām kā sekss.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Trīne

Pamilejas, labi, prom nevienu nedzdn, bet kapec no vina tada extra uzmaniba un rupiba?!
A ko tu saproti ar "pamīlējas"? Drāžas, kniebjas,rīvējas? Un kāda gan tu informēta par ļaužu guļamistabas procesiem! Sveci turi?

Ko viņa gribēja - pliku seksu un pēc tam pieceļas, pasaka paldies un aiziet prom? Normāls vīrietis, izturas normāli, nevis kā pret seksa lelli, bet dzīvu cilvēku, bet sieviete ar normāla - meklē pieķeršanos, stabilitāti un happily ever after, pat tur, kur nekā nav.

Pašai kā pa dzīvi, ka svešā gultā jālien?

Kā tad būtu pareizi tavā izpratnē? Sekss, tad pieceļas, noliek naudu un aiziet?

Manuprāt normāls vīrietis, normālās attiecībās.

Patricia L

magde
A ja nu mīlestība?

Un, ko nozîmē bērnu neatstās? Tāpat dzīvo un dzīvos ārzemēs, uzturēs attālināti. Bet ar bērna māti attiecîbu tāpat jau nav. Es neticu uzticībai, kad ilgstoši dzīvo šķirti.

Nezinu kaa jums, mes ar draudzeni vienmer apspriezam visu, ari tadus sikumus. Ar knaiblem info ara nevelku, pati zvana, raksta stasta

sniegpaarslinsh

..cik noprotu, jautājums ir : vai draudzene tiek arī mīlēta !


Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Vina iespejams megina saskatit to kaa nav, lidzbar to tapecvtadam lietam pievers uzmanibu. Un tas, ka vinam vienalga, kads zin vai ne. Ja pat mammas klatbutne, draudzene uz vina gultu aizgaja kad trijata pasedeja.vienu vakaru un alinus padzera. Speciali neradas, bet ari.neslapstaas. Sakot, ka vinam.pofig ko.citi domaa. Ta ari saka, ka delu mil vairak par visu pasaule un negrib vinu atstat. Attiecibas cik zinu.labas, ar draudzeni, bet skirties gribejis.vairakkart. To teica vina mate. Vins jau jauns, 24, draudzenei 30, berns nevis neplanots, bet loti, loti gaidits un milets.v

Papildināts 16.04.2018 10:29:

Sniegparslinjs

Mileta? Haha tur parak mazu.laiku.viss notiek lai tik atri.iemiletos.

sniegpaarslinsh

... insanti, kā viņi saostijās,,,tam, tikai sekasam ?

Papildināts 16.04.2018 10:31:

... tam jau daudz laika nevajag, es sievu ieraudziju, *klakts* širmis ciet un aiziet


Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18372415