Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācīšanās 1 klasē 64.sākumskolā un 84.vidusskolā.

emmaemma

Sveiki! Gribēju uzzināt inforāciju par 1 klases mācīšanās grūtības pakāpi šajās skolās. Man te dažas paziņas sastāstīja, ka 64. sākumskolā 1 klasē esot nežēlīgi daudz jāmācās un tur esot ar mācīšanos nedaudz pārspīlēts, jo skola dzenas pēc reitingiem. Tur pretī citu paziņu bērini, kuri mācās citās skolās 1 klasē visus savus mājasdarbus izpilda klasē un mājās gandrīz nekas nav jādara. Vai tā ir kā te man stāsta par 64. sākumsskolu? Nē, nedomājiet par to, ka baidos no mājasdarbiem, vienkārši gribu saprast vai 64.sākumskolā tiešām no 1 klases tik traki ir jāmācās? Par 84. vidusskolu neko nezinu, ja ir kāda informācija par minēto skolu lūdzu padalieties, gan par mācīšanos, gan par skolotājiem. Paldies!

84.vsk ir ļoti liels pluss - plašas fizisko aktivitāšu iespējas - slidotava, slēpošana, labs stadions utt. Es gribētu, lai mans bērns tur mācās Par mācībām īsti nezinu, draudzenei bērns mācās. Neko sliktu nesaka.

64. pati mācījos, ļoti sen gan. Jau tad dzinās pēc reitingiem. Bet varbūt, ka mācīšanās nav nemaz tik slikta lieta

teite

emmaemma
varbūt pēdējā laikā sākumskolā ir kas mainījies, bet pirms pāris gadiem vēl bija ļoti daudz mājas darbu, katru dienu pa pāris h. salīdzinoši lielākās klasēs tagad ir lielāka lafa kā pirmajos gados. pirmā klase vispār bija ar puņķiem un asarām samērā regulāri, jo slodze skolā, klases milzīgas (tas bija vēl tad, kad visi bija vienā ēkā, tagad sākumskola nošķlirta, par to neko nevaru komentēt), nekāda īpašā individuālā attieksme fiziski nebija iespējama, ja 1 skolotāja uz 30+ bērniem. man pašai tas bija samērā smags laiks, jo faktiski bija mājas darbi jāpilda kopā ar bērnu ļoti ceru, ka jaunajā ēkā viss ir labāk.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Ir pieredze tikai ar 64. vsk.. Mazā skola tagad ir nošķirta, kas ir pluss, Tāpat smuki izremontēta, mūsdienīgas telpas, bet nu jau atkal būs piebāzta līdz augšai. Četras paralēlklases ar 30 skolēniem katrā, šogad būšot 5 pirmās klases (nav je jausmas ko darīs pamatskolas periodā).Pagarinātā grupa nākamgad atkal tikai pirmajai klasei. Atpūtas telpa tikšot nākamgad likvidēta - telpa, kur uzkavēties pirms/pēc stundām.

Mājas darbu daudz (manējais gan nu jau 4 klasē, bet tāpat). Dažu priekšmetu mācīšanā nekas nav mainījies vismaz gadus 7. Diezgan daudz nepieciešama vecāku iesaiste, īpaši visādu projektu darbu veikšanai.

Neko diži individuāli pasākt skolotājs tajā barā nevar, tomēr kā skolas pluss, ir labvēlīga attieksme pret speciālajiem atbalsta pasākumiem skolēnam, ja tādus vajag. Attiecībā uz pedagogiem - kā visur ir labi, ir supeīgi un ir tādi nekādi - laimes spēle.

Pēdējā gadā ir klāt nākuši daudzi pulciņi uz vietas skolā.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Paldies,ka padalījāties ar informāciju.

Mana meita iet 64. vidusskolas 1.klase. Nekadus daudzos mājasdarbus es neredzu, viss viegli un vienkārši. Tagad skolotāja pat apsolijusi, ka maijā majasdarbi nebus vispar, jo berni nogurusi. Man pagaidam vislabakas atsauksmes par so skolu.

64. vidusskola

Man otrklasniece. Pagājušajā gadā, 1.klasē, mājas darbi vai nu nebija vispār, vai nu bija kaut kas jāpabeidz krāsot, savilkt līnijas utml. Pat brīžiem jautāju meitai, ko viņi tur mācās, ja mājas darbu nav

Šogad gan ir savādāk. Matemātikā un latviešu valodā vienmēr kaut kas uzdots, bet teikt, ka grūti un neizpildāmi īsti nevar. Visu izpilda pagarinātajā grupā.

Pluss ir tāds, ka skola atjaunota, gaiša, plaša, foršs stadions, ļoti liela pulciņu izvēle.

teite

pece
Pēdējā gadā ir klāt nākuši daudzi pulciņi uz vietas skolā.
nesen skatījos, pirmklasniekiem ļoti nu skops pulciņu piedāvājums man tieši šķiet, ka agrāk lielajā skolā bija vairāk, a varbūt jaucu, jo puikām citas intereses.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Ja atmiņa neviļ, tad vairāk mājas darbu sākās ar otro klasi, bez tam viss atkarīgs no konkrētā skolotāja. Piem. ārpusklases lasīšana - ir klases, kur jālasa un daudz, ir kur uz to galīgi nespiež.

Par pulciņiem - īsti nezinu pirmās klases piedāvājumu, bet 3-4 klasei šogad ir nācis klāt dabas zinību pulciņš, datorika, robotika (gan kā skolas piedāvāts pulciņš, gan viena cita pakalpojumu sniedzēja pulciņš, atšķiras ar ko un kā strādā, skolas pulciņš bez maksas), šahs, tāpat no sporta ir klāt vieglatētika, volejbols. Teātra pulciņš atkal ir labā kvalitātē.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Skubijs30: Paldies,ka padalījies ar reālu pieredzi,jo gribēju tieši dzirdēt no tiem kuri tur iet vai pagājušajā gadā beidza 1 klasi šajā skolā. Mani tā sabiedēja paziņas,ka esot tik traki un pēc skolas vairākas stundas ir jāpilda mājasdarbi,ka bērni ir pārguruši un nekādi no tām mācībām.

Papildināts 26.04.2018 09:19:

Cik klasē ir skolnieku?

Papildināts 26.04.2018 09:24:

Starpcitu dzidēju,ka ar nākošo mācību gadu 2019/2020. ievisīs atviegloti mācību programmu. Gribēju vēl pajautāt zinātājiem vai pagarināt grupa ir tikai 1 klasē vai arī citās?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18372881