Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mācīšanās 1 klasē 64.sākumskolā un 84.vidusskolā.

emmaemma

LindaLV

Mana māsa iet 84. vidusskolā. Skola ļoti laba, matemātikas līmenis gan diezgan augsts un daudz jāmācās.

Bet tā visādas aktivitātes, pulciņi utt. Iesaku. -


Cik klasē ir skolnieku?
Vidēji 30. Ja paveicas 28, ja ne 32. Nākamgad plāno 5 paralēlklases, šogad ir četras.

Gribēju vēl pajautāt zinātājiem vai pagarināt grupa ir tikai 1 klasē vai arī citās?
Šogad pagarinātā grupa bija ne tikai pirmajām klasēm, šķiet arī otrajai klasei. Nākamgad plāno pagarināto tikai pirmajām klasēm.

ar nākošo mācību gadu 2019/2020. ievisīs atviegloti mācību programmu
Tiešām. Plāno ieviest kompetenču izglītību, ne atvieglotu programmu. Un kompetenču izglītību ir vieglāk realizēt mazās skolās. Domāju, ka 64. vsk. ar šo būs diezgan lielas problēmas. Kompetenču izglītība paredz ciešu sasaisti starp mācību priekšmetiem un ja pārsvarā visu māca klases audzinātāja, tad to realizēt ir daudz vieglāk, nekā tad, ja no pirmās klases ir atšķirīgi priekšmetu skolotāji, kuri paralēli māca daudzās klasēs.

Man rir prieks dzirdēt, ka 64 bērni pagarinātajā grupā izpilda mājas darbus un izmācās, pirms 3 gadiem tika nodrošināta tikai pieskatīšana.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Vai tad 1 un 2 klasē nemāca viena skolotāja,izņemot protams sportu?Es tā dzirdēju ka,tagad knapi pietiek garderobē vietas,kur nu vēl piecas 1 klases,kur tad liks tās drēbes,it sevišķi ziemas biezās drēbes aizņem daudz vietas.Tā kā aukstais laiks mums diezgan ilgu laiku jau no oktobra līdz apmēram aprīļa sākumam.Būs traki pārbāzts.

Papildināts 26.04.2018 12:10:

LindaLV: Paldies,ka dalījies ar info par 84.vsk.

emmaemma
Vai tad 1 un 2 klasē nemāca viena skolotāja,izņemot protams sportu?
Šajā skolā tā nav. Klases audzinātāja māca matemātiku, daļai klases latviešu valodu, mājturību. Sportu, mūziku, sociālās zinības, vizuālo mākslu, ētiku/kristīgo mācību, vēlāk dabas zinības (laikam no 3 klases) - katru priekšmetu māca cits pedagogs. Tas ir gan labi, gan slikti vienlaikus - labi, jo savlaicīgi pierod pie tā, ka ir dažādi pedagogi, dažādas prasības, un ja ar kādu neizveidojas labs kontakts, tad ar citu pedagigu izveidojas, bērns redz, ka ne viss ir slikti.

Jaunajā skolā ir pluss, ka katrai klasei ir sava klases telpa, kas nav jādala ar citu klasi, kā tas bija kad sākumskola bija kopā ar pārējiem. Tagad ir iespēja ieviest klasē kastes, kur glabāt šādas tādas lietas, lai tik daudz nav jāstiepj somā.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!


teite

emmaemma
Garderobē vietas nepietika, kad bija visi vienā skolā (tad dažas klases kāra vienā rindā lielie augšāa un mazie apakšā. Visticamāk, ka tev novecojusi info o

Papildināts 26.04.2018 22:24:

Kas te ķeksē mīnusiņus , varētu saņemt drosmi un uzrakstīt, kas no teiktā nav taisnība, citādi netur kritiku. Tēmas autore vēlas saņemt objektīvu info.

Papildināts 26.04.2018 23:11:

Gļēvums laikam modē.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Garderobē vietas pietiek, bet nekādi mega plašumi tur gan nav. Bērnu ir par daudz, lai varētu ieviest skapīšus katram.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Garderobē vietas tiesam pietiek- katram bernam ir divi āķi (viens augšā, viens apakšā) un vēl vieta apaviem.

Un starpcitu jau šogad ir 5 pirmās klases.

Par skolotājiem -man patīk, ka ir dažādi, bērns redz dažadas pieejas, plus iemācas pārvietoties pa skolu un atcerēties kabinetus.

Pagarinātā nākamgad būs tikai pirmajām klasēm.

123654

Bērns mācās jau pāris gadus 84 vsk. Mājas darbi ir bijuši ļoti reti, bet mums ļoti forša skolotāja. Zinu ka paralēl klasē ir katru duenu un daudz mājas darbi. Tā kā cik mājas darbi, būs atkarīgs no skolotājas.

64 vsk. mācās draugu bērni. Īpaši sūdzējušies nav, vidu var uzspēt hn savienot ar mūzikas skolu un treniņiem.

84.vsk.liels pluss ir sporta lielais laukums. BET sporta skolotāji ir briesmīgi- gan meitenēm, gan puišiem. Bērni tiek apsaukāti neglītos vārdos, pazemoti, nodarbības tikpat garlaicīgi, neieinteresēti no pedagoga puses veidotas kā manā laikā. Ir skolotāji, par kuriem daudzi bērni sūdzas- ļoti kliedzot. Skolas skolotāju kultūras līmenis ir ļoti zems- ārkārtīgi rupja, ciniska valoda. Iespaids par skolu ir radies ļoti negatīvs.

Par 64.vsk. neko nezinu, nevaru komentēt.


Vai 64. tiek visi skolas mikrorajonā deklarētie bērni?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18372881