Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līdzsvara ritenis pusotrgadniekam- nevaru izvēlēties

Saulpurene

Ouuuu

Mēs uz 2 gadu dzimšanas dienu uzdāvinājām un mazais rullēja visu laiku (garos gabalos super, jo ar kājām nepatīk staigāt). Mums Yedo50 no muki.lv. Ļoti apmierināti esam! Viegls un maziem bērniņiem piemērots augstums.

Lielais pārsteigums, ka tagad 4 gadi (tikko palika) puika vnk uzkāpa uz pedāļu riteņa un aizbrauca bez papildriteņiem. Domāju, ka tas ir 100% bezpedāļnieka nopelns.

Mazais bračka tagad "mantojumā" saņēmis no brāļa arī mācās braukt. Bet nav tik aizrautīgs velomīlis kā 4gadnieks.

Toties mazajam divgadniekam pasteidzāmies nopirkt lētā gala bezpedāļnieku no minikid poļiem. Galīgs sviests. Ļoti jūtās atšķirība ar Yedo50... Uzreiz nesām uz garantiju atpakaļ jo abas riepas bija šķības un griezās ar klikšķi. Saremontēja. Bet viss ritošais mehānisms turās uz 2 mazajiem gultnīšiem (identiski gultņi kā vislētākajos spineros...). Ražotājs MillyMally vai kaut kas tamlīdzīgs. Ļoti jūtas atšķirība.. Ā! Un vēl tas kāju balsts, kāds ir Puky ričukam, mūsējam traucē kustēties. Kājiņas sanāk plati un grūtāk atsperties. Varbūt Puky ir ērtāk izdomāts, bet vizuāli tāds pats kā Milly.

Koka riteņi gan es nepirktu, jo smags un ja salūzt, tad jāmet ārā (redzēju viena tirgoja savu salauzto fb, jo nav braucams, visa priekša pārlūzusi un viss)

Lielais pārsteigums, ka tagad 4 gadi (tikko palika) puika vnk uzkāpa uz pedāļu riteņa un aizbrauca bez papildriteņiem.
Tā tam vajadzētu būt. Un malači vecāki, ka nepieskrūvēja uzreiz tos papildriteņus, kas vairumā gadījumu tikai traucē.

Upene

Saulpurene
Manam 1.5 gada vecuma nopirkām Hudora 10 collu. Man patika labak gan par DIP Dapu gan par Puky mini. 2.5 gados pargaja uz Hudora Ratz Fratz Air 12 collu. Joprojam rullē (3.5 gadi).

Papildināts 02.05.2018 09:21:

Observer
Klau, vot es ar uz sho biju tā kā sacerejusies. nopirkam puikam pedāļnieku, bet neiet tā lieta. Viņš slinks uz pedāļu mīšanu. Saprot, kā jagriež, bet griezh lēnām, ar pauzēm. Nu tur protams, attiecigi atruma nav un gāžas.

vikinjsh

Mes uz 2 gadiem nopirkam Hudoru (lidzigs Puky), un esam loti apmierinati. Nobrauca lidz pirmajam sniegam un pec pedeja sniega, jau atkal uz velo! Tagad bus 3g.turpinasim braukt ar ar sho pasu, tik sedekli augstak un lai ripo

Es par Hudoru.

Saulpurene

Paldies par atsauksmēm! Vēl domājam.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Saulpurene

Upene
vikinjsh
Vai šāds Hudora?

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Sintyb

Es neieteiktu atsevišķi pirkt tos 10" līdzsvarniekus. Ņem normālu 12" ritenīti, kurš paredzēts ilgākam laika posmam - to pašu Strider, piemēram. Ja ir ierobežotas finanses, tad tāda tipa, bet lētāku. Man puika (smalks bērns) no 2-iem gadiem braukāja ar Kokua. Tad 3,3 pārsēdās uz 16" velo un to pašu vasaru paralēli brauca ar abiem. Zinu bērnus, kam 5-os gados tas pats Strider vēl rullē.

Saulpurene

Sintyb
Man šķiet, ka pusotrgadniekam tie 12 collu tomēr ir par lielu vēl. Piekrītu, ka 10 collu nav tik ilgspēlējošs, bet liekas piemērotāks tik mazam.

Sintyb

Saulpurene
Tas ir atkarīgs no bērna auguma, precīzāk, no viņa kāju garuma... Ja pilna pēda uz zemes ir, tad viss ok. Man tik tiešām tas 12" bezpedālis patika daudz vairāk par mazo Puky, kuru bijam nopirkuši pirmo...

Es gan neesmu ciparu guru, bet man neliekas, ka tie 10" riteņi piedāvā zemāku uzsēdi kā 12" bezpedāļi, kuri skaitās no ta paša 1,5 gadu vecuma.

Aizbrauc un piemēri tos bezpedālīšus. Strider, šķiet, ka tagad Mysport tirgo, Puky bija Elkorā, arī tās pašas Hudoras ir muki.lv uz vietas.

Papildināts 02.05.2018 15:46:

Tie Yedoo, kurus piedāvā muki.lv arī izskatās labi.

Maniem tani vecuma bija mazais Puky.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373133