Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līdzsvara ritenis pusotrgadniekam- nevaru izvēlēties

Saulpurene

abolitis

Mums ir Yedoo TooToo un rullē uz nebēdu. Nopirkām uz diviem gadiem, 2,5g sāka braukt jau kārtīgi, bet man puika no mazā gala. Ritenis viegls, līdz ar to der mazajiem, jo paši var noturēt . No sākuma viņi tāpat iet ar viņu. Labi ir tas, ka ritenis jeb sēdeklis aug līdzi bērnam. Šovasar nobrauks vēl ar šo un tad nākamvasar plānojam skatoties uz pedāļiem.

Upene

Saulpurene
Jā šāds. Tikai no mytoys. Tur vinsh 26 eiro toreiz maksaja.

12 colligais Hudora noteikti nederes pusotrgadniekam. Lai ka gribetos nopirkt richuku pirmajiem 10 gadiem, nu nesanaks. PUsotrgadnieks ir dikti mazs.

Papildināts 02.05.2018 17:41:

https://www.mytoys.de/hudora-laufrad-toddler-10-zoll-boy-3387233.html

Saulpurene

Sintyb
Rozmariins
Ko jūs domājat ar mazo Puky? Taču ne četrritenīšus?

Papildināts 02.05.2018 19:17:

Upene
Nu, jā, tieši tāpēc, ka man ir rudens bērns, šai sezonai lielāki skrejriteņi šķiet par lielu.

Puky LR M pēc parametriem tāds pats kā Hudora, tikai dārgāks.

Papildināts 02.05.2018 19:23:

abolitis
Man liekas, ka visiem daudzmaz normāliem līdzsvarniekiem ir iespējams regulēt sēdeklīša augstumu.

Bet man bērns tiešām ir pusotrgadnieks. Pa istabu vēl rullē ar Pukylino.

Tiešām domāju, ka šovasar vajag ko mazāku. Nākamvasar tad var lūkot pēc kā nopietnāka.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Saulpurene
Jā, doma pareiza- tagad piemēram 10 collu, pēc gada vai pusotra 12,5 collas jau ļoti ok. Manējā līdz 5 gadiem mierīgi vēl rullēja.

Sigma

Ar mazo Hudora 10’ collu mums arī ir pieredze. Jaunākajam nopirkām to uz pusotra gada vecumu / lietošanai aukles privātmājas pagalmā. Salīdzinot, Puky kvalitāte daudzkārt labāka - tas pēc viena bērna kā jauns, kamēr Hudora pēc pāris mēnešiem gandrīz izjucis.

dzīvoju lēnām

Sintyb

Saulpurene

Papildināts 02.05.2018 20:47:

Es domāju Puky LR M. Pieļauju, ka tas viss ir individuāli, bet mans bērns uz tā 12" Kokua jutās labāk kā uz tā Puky. Sver viņš arī laikam tikpat.

Papildināts 02.05.2018 20:49:

Nopietni - aizbrauciet ar bērnu un izmēģiniet!

Upene

Sigma
Man ar Hudora 2 sīkie nobraukuši. Iznjemot nobruzhāto sēdekļa materiālu, nekādu citu vainu nav. las gan var izjukt metāla rāmim?

Saulpurene
Ne, divriteni. 10 collas.

Zhel, neesmu LV, varetu iedot izmeginat, jo mazais Puky stav, Juniors jau izaudzis un minas ar lielo divriteni.

Nakamie skrejriteni bija no Hudoras, bet tos puishi pashi izvelejas veikala. Es gribeju ari no Puky.

Uz gada jubili uzdavinaja tadus plastmasigus mochus un bobycar. Ja kas tie bija topa ilgi, tagad ari vel brauktu, bet izaugushi un neerti.

Upene
Sigma
Pēc manā rīcībā esošās informācijas - Hudora no Hudoras atšķiroties, skatoties, vai tiešām nāk no Vācijas, vai arī no Ķīnas rūpnīcas (Mytoys u.c. nopērkamie varianti par lētākām cenām).

Man ir Kettler no mytoys. Nekāds dārgais nebija. Neatceros gan vairs precīzi. Divi bērni pāri gājuši. Nav pat sēdeklis nobružāts. Nezinu, kas tur var pajukt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373133