Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līdzsvara ritenis pusotrgadniekam- nevaru izvēlēties

Saulpurene

Upene

Observer
Man kā reiz bija no mytoys un ar lielu atlaidi tā Hudora.

Salatlapa

Es mazliet aizstāvēšu dipdapu. Mums puikam no 2 gadi bija. Tagad viņam 7, vēl šad tad izvelk un izvizinās. Dzīvojam laukos, priekš zemes un grants ceļiem ideāli, pat pa zāli viegli braukt. Nav ne plīsis, ne lūzis, vienreiz pat mašīna ar vienu riteni pārbrauca pāri. Un kaimiņu bērniem dots dragāt, un lietū ārā stāvējis. Vienīgais - bija jāpārkrāso pēc laika, jo kā jau koks ātri zaudē sākotnējo skatu. Un tas bija paplidus actions puikam, sazīmēja haizivis un skeletgalvas

Tagad dipdaps gaida māsas kārtu, viņai tagad arī 2 gadi, bet stipri īsāka par brāli tajā vecumā, tad nu tomēr par lielu mazliet. Un pārkrāsosim un sazīmēsi cūciņas pepas visticamāk

Pēdējās izmaiņas: Salatlapa, 04.05.2018 08:52.

vikinjsh

Saulpurene

Ja, tiesi sads. Pirkam lietotu un pasi braucam jau otro gadu. Neizskatas ka plisis, ka te citai damai pec paris menesiem juk ara. Saubos!

Manam puikam DipDaps likas neerts. Jo pa vidu tas delis, tuvu "mantibai". Kautka sedeklis pa talu no stures, katra zinja neaizgaja mums sis ritenis.

Aa.. Un Puky un Hudora man liekas salidzinosi vieglaki par DipDapu. Ja berns nogazas, tad nav viss ritenis virsu.

Tas man viedoklis.

Sigma

Upene
Kas var saplīst? Konkrēti metāla rāmim atnāca vaļā metinājuma vieta - aizmugurē apakšā, kur kāpslis ar sēdekļa stieni saiet kopā (nemāku precīzi izstāstīt). Vedām pie pazīstama onkas pārmetināt. Diski tam 10 collniekam plastmasas - tur viss izļodzījās un izlūza.

Jā, mūsu 10 collu Hudora bija no Mytoys - var jau būt, ka tur tā vaina, bet līdz galam tam mītam par labajām un sliktajām Hudorām neesmu noticējusi.

dzīvoju lēnām

ilzemuc

Es savam neilgi pirms 2gadu vecuma nopirku mazo 10" Puky. Ar to nobrauca gadu, tad nopirku 12" Puky XL, ar to braukāja līdz gandrīz 5gadiem. Par Puky man vislabākās atsauksmes, perfekts! Ar divriteni aizbrauca 3g1m, kā apsēdās, tā aizbrauca, Bez papildus riteniem. Ilgi variējām ar riteni/skrejriteni- ja pasi gājām ar kājām, tad bērns ar skrejriteni, ātrāka tiksana uz prieksu, tā nepiekūst. Arī manējais skrejriteni sauca in sauce par movie, tagad ar vinu fairs nebrauc, jo gribas ar lielo riteni.

Hudoru izbrāķēja gan bērns gan vīrs, pārdevām un nopirkām Puky, tas kļuva par topa mantu, 2 gadu vecumā ar to brauca jau arī pa rampām. Kad izauga no Puky M, nopirkām Puky L.

Upene

Fuu, manejais aizbrauca ar lielo 16 collinieku bez papildritenjiem. Likās, ka neiet tsaa lieta, bet pagaja paris nedeljas un iemācījās gan

Upene
Ar ko arī apsveicu!

Manējie bērni brauca ar Y Velo Junior Balance Bike Red - 9" - abiem bērniem bija vismīļākais braucamais. Dēlam vēlāk nopirkām arī nākamo izmēru (junioriem-12 collu). Ļoti ērts un parocīgs, nekā lieka, riepas klusas un stabilas. Katru dienu uz bērnu dārzu brauca, pēc tam arī vēl vienam puisītim tādu pašu nopirka

Saulpurene

Paldies visām par atbildēm, viedokļiem!

Pasūtījām tomēr Puky M.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373133