Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līdzsvara ritenis pusotrgadniekam- nevaru izvēlēties

Saulpurene

kapibara

Paceļu tēmu.

Ko lai nopērk mazai , slaidai divgadniecei? Skatos vairums balansa riteņu ir no 85 centimetriem. Bet viņa man maziņa augums 83 cm. , kāju iekšējais garums apmēram 30 cm. Laikam Dip Dap un Puky būs pa lielu. Ok protams līdz vasarai vel paaugsies, bet ….

Šobrīd dēļ svara skatos uz https://www.ripot.lv/lv/products/globber-go-bike-lv bet neliekas ka ir labs.

Vai kādu no Yedoo https://www.ripot.lv/lv/products/yedoo-balance-bike-lv bet viņiem svars 3,7 un nevaru saprast kādam augumam domāts.

Pēdējās izmaiņas: kapibara, 30.03.2022 21:07.


Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.


kapibara
Globber tiešām nav nekas ievērības cienīgs (riepas jau vien ko "vērts", nu par citām detaļām tā no bildes nepateikšu, bet aizdomas, ka diez kas nebūs).

Tā uz ašo paskatoties, atradu šo . Kāju garums tad varētu atbilst, par kopgarumu jāskatās, tas varētu ietekmēt stūres sasniegšanas ērtumu. Galvenais, lai bērns var ar abām pēdām stabili nostāties uz zemes, kad sēž uz sēdeklīša. Kaut arī parasti esmu ļoti skeptiska par velo pirkšanu bērnu mantiņu veikalos, minētais veikals ir patīkams izņēmums, kas par balansa/bezpedāļu ritenīšiem zina pat vairāk par mani (kaut arī man darbs ar šo saistīts, ne tirgošanu, protams ).

Noteikti pērkot jāpiemēra bērnam.

Velonet veikalā ir izvēle dažādiem modeļiem, tur uz vietas var salidzinat DipDap ar citiem.

https://www.velonet.lv/veikals/params/category/104712/

mums bija strider. Tam regulējas gan stūres, gan sēdekļa augstums. Un ser tiešām mazam auguma. Paši jau rkasta, ka sēdekļa augstums ir 28cm. Woom 1 - vēl mazāks.Strider šķiet nav bremžu.


Palmish

Domāju, ļoti individuāli. Kas der vienam, tas neder otram. Mums trīsgadiniekam no divu gadu vecuma ir parastais dip dap un viņam šis ritenis neinteresē un nav joprojām iemācījies ar to braukt, kaut nemitīgi mācam un rādam. Staigāja ar viņu starp kājām turēdams un beigās vispār vairs neņēma. Varējām nepirkt. skrejritenis gan mums iet uz urrā. Tagad uzdāvinājām pedāļu velosipēdu un ļoti interesē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373133