Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes budžetu apliecinošs dokuments Vācijā.

Epilipinapa

Epilipinapa

Vīrs 10 maijā lido uz Vāciju, pie drauga strādāt. Draugs stāsta par dokumentiem kurus vajag ņemt līdzi un min arī kaut ko par kopēju ģimenes budžeta dokumentu. Viņš nemāk paskaidrot, kas tas īsti ir, mēs nemākam saprast Kas varētu būt "apliecinošs dokuments par kopēju ģimenes budžetu"?


skaa

Epilipinapa
Kam tāds vispār ir nepieciešams? Pirmo reizi par tādu dzirdu.

Vai nu pabalstiem vai nm aprēķinam. Vai nodokļu klases noteikšanai.

Ko tas nozīmē; nemāk paskaidrot? Murgo?

DE soci rezidentiem reizēm mēdz prasīt bankas izrakstu ar kontu pārskatu, u.c. par īpašumiem, lai definētu uzkrājumu līmeni. Reizēm, kad iepriekš labi atalgotie prasa pabalstus. Tiesa gan, tik ātri pabalstus nesāk maksāt.

Epilipinapa

Runa bija par nodokļiem, tad jau droši vien šis dokuments vajadzīgs nodokļu klases noteikšanai. Kas tas varētu būt par dokumentu, vai tiešām nepietiek ar laulības apliecību, kas jau būtībā norāda, ka esam viena ģimene?


skaa

Epilipinapa
Protams, ka pietiek. Bet laulību apliecībai jābūt tulkotai un notariāli apliecinātai.Vai pati arī brauc līdzi? Jo es nezinu, kā ir ar nodokļu klasi, ja vīrs viens pats Vācijā.

Epilipinapa

Mēs ar bērniem paliekam Latvijā. Vai bērnu dzimšanas apliecības arī vajag iztulkot un notariāli apstiprināt?

skaa

Epilipinapa
Es iesaku tev ielūkoties zemāk esošajā Vācijas tēmā. Tur viss par nepieciešamajiem dokumentiem ur uzrakstīts. Arī par to, kā ir, ja bērns ar mammu ir Latvijā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373263