Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mobilo telefonu serviss, labs...:(

Sila purene

Diemžēl pirms garantijas termiņa beigām saplīsa telefons, tika salabots pie oficiālā dīlera. Garantija beidzās un arī problēma atkal tāpati. Bet uz garantijas laikā veikto remontu garantija netiek sniegta. Telefons dārgs, ap 800 eur

mezhapuuce

Cik ilgi pēc veiktā garantijas remonta problēma atgriezās? Parasti tomēr ir saprātīgs garantijas termiņš arī par garantijas laikā veikto: 1-3 mēn aptuveni. Un mēdz būt tā, ka garantijas laiks pagarinās par iekārtas servisā pavadīto laiku. Ja problēma atkal parādījās neilgi pēc garantijas termiņa beigām, iesaku sazināties ar ražotāja klientu servisu. Reizēm viņi no savas puses var pabakstīt servisu, lai pieņem un salabo. Bet tas nedarbosies, ja ir pagājis ilgs laiks kopš garantijas termiņa beigām.

Cucamonga

Vai die

Papildināts 14.05.2018 16:24:

Viss teksts pazuda... īsāk sakot man šāds “joks” neizdevās. Pēc garantijas remonta telefona 23 dzīves mēnesī uz 24 mēnešiem un 1 dienu to neviens nekur neņēma. Vaina bij tā pati

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Tele 2 atteica kaut ko labot uz sava rekina , likums ir viņu pusē, jau zvanīju PATC. Ja remonts būtu par maksu, tad būtu garantija uz remontu. Bet to nevar konstatēt, jo Tele2 nesniedz detalizētu pārskatu par veikto remontu.

Papildināts 14.05.2018 17:22:

Man saplīsa februārī, garantija beidzās pāris dienas vēlāk. Mēnesi telefons bija remontā, saņēmu aprīli un tagad varu mest viņu ārā...

Kāpēc mest ārā? Ir taču preču zīmolu servisu centri. Es tādā grieztos. Vismaz pajautātu, cik maksā remonts.

Modra, dusmas...man ir aizdomas, ka to nevar salabot, ka problēma ir mātes platē, kas maksās neatbilstoši telefona vērtībai..... Bet ja, varbūt kāds var ieteikt labu servisu?

Nākamreiz pērc citu brendu un cenu kategorijā ko vari atļauties.

Mēmais

Tele2 nesniedz detalizētu pārskatu par veikto remontu...

...jo negrib remontēt vēlreiz?

Mēmais, par naudu jau remontēs...bet nav ticības, ka tiks izdarīts. Kad atkal nestrādās stāstīs, ka remontēja kaut ko citu.

Papildināts 15.05.2018 15:59:

Un garantijai viņiem nekas nav jāsniedz, tikai info, ka tika veikta defekta novēršana.

mezhapuuce

Sila purene
To, ka nekāda info par to, kas darīts nav jāsniedz teica Tele2 vai PTAC? Kaut kā neloģiski izklausās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18373773