Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Telpaugs-naudas koks.

ogai1

Naudas koks jeb 'krasula' vai kaut kā tā. Jautājums par to-lai viņš aug vai apcirpt īsāku? Viņam pēc būtības jābūt kā kokam vai kā krūmam?

Katram savs

Var būt kā koks , un arī kā krūms . Vispār ļoti interesants augs . Nācis no Āfrikas , tad nu ģenētiski to nav aizmirsis un vismaz 2-3 mēnešus vasarā var to sausumu iedot - nelej . Ja iziet sausuma periodu un uzskata , ka ir pietiekami pieaudzis - ņem un uzzied . Skaistulis .

Manējie vēl nedomā , ka ir pietiekami pieauguši , bet ceru , ka kādreiz tas notiks un būs ziedi .

TinaTinija
A ja neiziet sauso periodu

man ari ir doma sovasar vinus paturet ka dienvidos, salik visus , iznemot salidzinasanai vienu , arā , pie majas saylainakas sienas. Kur liwtus nevar uzlit.

vai nu paliksu bez naudas un podiem, vai sazels abi.

A ja neiziet sauso periodu
Nekas traks , tikai ziedu nebūs . Augs un zels ka prieks un brīnīsies , ka vasaras kā nav tā nav .

Pāgājšgad pirmo reizi sadūšojos un nelēju 2 mēnešus . Ilgāk man sirds neļāva - lapiņas palika tādas plānas un krunkainas . Žēlumam gals .

Šitās nav manas gudrības , to stāstīja dārzniece , kura tikai ar istabas puķēm nodarbojas .

Nu tas ir kā ar frēzijām - neizies siltuma periodu - neziedēs .

Papildināts 02.06.2018 21:25:

Un vēl - jāapgriež droši - lai veidojas smuks augums .

Katram savs

Es kaut kur lasīju, ka viņi pirmoreiz var ziedēt ne agrāk kā 6 gadu vecumā.

Papildināts 02.06.2018 23:34:

TinaTinija
Ilgāk man sirds neļāva - lapiņas palika tādas plānas un krunkainas .
Un? Uzziedēja? Tās lapiņas pēc tam atjaunojās?

Es nevaru saņemties uz nelaistīšanu, manējam, kad sausāks, pa kādai lapai nodzeltē un nobirst, baidos, ka nepaliek bez lapām.

Nanuka

Manējā auga kā krūms. Pagājušo gad atstāju vienu centrālo koku. Tas pa ziemu tā sakuploja, ka, lai aizvērtu žalūzijas, nācās katru reizi podu bīdīt. Nesen pārstādīju un pie viena nošņikāju arī divus lielus zarus, lai tas koks ir manai palodzei atbilstošā izmērā. Zarus ieliku ūdenī, lai apsakņojas.

Ziedējis nav, bet esmu nobriedusi pamēģināt uzziedināt

Uzziedēja? Tās lapiņas pēc tam atjaunojās?

Nē , neziedēja - lielo - savu ciltstēvu apgriezu šogad pirmo reizi puķes mūžā , tam citas rūpes tagad . Jaunie vēl par mazu - bērnudārzas , tiem ziedēšana nav prātā . Tās gudrības tik pagājušogad un šogad sāku ieviest . Es līdz šim pat nezināju , ka šiem ziedēt pienākas . Man patika augs kā tāds , pat nezināju kā sauc , kad iestādīju . Un augs patiešām vecs , vēl latu laikos iestādīju .

Un lapas atjaunojās , kāda nobira , bet nedaudz .

Man tie naudas koki vienā podā aug bariņā. Apmēram 30cm gari. Bet viņi nav ar tādu kārtīgu stumbru. Drīzāk ar 'vārītiem spageti' varētu salīdzināt. Tāpēc es viņus apsienu ar šņorīti apkārt visiem-lai turas un atstutēju pret palodzes stūri.

ogai1
vot mans ari tads lumigs...nesaprotu kapec....skatos citeim tadi stingri strumbri,kupli,a mans neka...un ja nelaista ilgak tad vispar nonikst.....ari biju saule ielikusi,nabags ta nomocijas,galigi vinam nepatik

varbut tie naudas kokiem ir vairakas skirnes un musm ir kautkadi lumigie

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18374817