Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Telpaugs-naudas koks.

ogai1

citreiz es arī domāju,ka man kaut kāda savādāka šķirne, ne tādi kā citiem.

Manam naudas koku bariņam arī tā īsti Dienvidu puses saule nepatīk-apdega,apžuva utml. Tagad dzīvo ZA virzienā. Es aizmāršīga lējēja-1x nedēļā vai kad redzu,ka zeme sausa. Man aizdomas,ka viņus vajadzētu agriezt īsākus, savādāk viņi tik stīdzē uz augšu,bet stabili vispār nav. Varbūt,ka apgriežot īsāku,tas stumbrs ar laiku paliktu cietāks.

Dienvidu puses saule nepatīk-
Jā, tiešā saule nepatīk. Viņiem labāk patīk ēnaina, pavēsa vieta.

Papildināts 05.06.2018 09:51:

Vai nav tā, ka tie ļumīgie ir jauni kociņi vēl un pārkoksnējas tikai ar gadiem?

Nanuka

Par ļumīgajiem - vai tik nav par dziļu iestādīti? Pirms dažiem gadiem iedevu mammai atvasi, izauga ražens koks. Pag. ruden pārstādīja un ziemas laikā koks saļima. Agrā pavasarī pārstādīju normālā dziļumā sukulentiem paredzētā augsnē un ātri vien atkopās.

Mmm tad vel pagaidām īsākus negriezīšu. Pārlikšu uz zemāku podu ar sukulentu zemi. Jo man liekas,ka šī ir parastā zeme.

Papildināts 05.06.2018 17:50:

Ļoti dziļi man viņi nav zemē iebāzti. Kādi 2-3cm.

Tagad nesaprotu, vai esmu vinu apdedzinajusi saule, vai ta ir norma augam, kas izcelies no Afrikas?

Harmony

lutekle
Izskatās apdedzis. Man naudas koks stāv ziemeļu pusē. Saules tur vispār nav, kaktusu augsne, reizi 2-3 nedēļās ielieku dušā, lai uz lapiņām nekrājas putekļi - aug ļoti labi.

Harmony
Saki- nest prom? Atžirgs?

ja pieturamies pie tās Afrikas teorijas, kā tad tur šie neapdeg?

Man naudas koks stāv rietumu pusē, ja nepiečekoju ar sauli, lapas brūnē, tāpēc uz loga uzlieku kādu papīru, lai saules stari nav tik intensīvi tieši augam virsū. Ja ir žalūzijas, tad vēl labāk, man nav. Bet tā laistu, jo ja nelaistu, tad birst nost. Man labāk lai nezied, nekā birst. Ja izaug ļoti liels, tad nogriežu zarus, apsakņoju un audzēju no jauna. Man nav vietas lieliem augiem.

Aiznesu aiz stūra. Nobijos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18374817