Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Telpaugs-naudas koks.

ogai1

Man šitāds no vīra puses kaut kur uzradās, noliku nost no acīm, dzīvojas pa vēsām telpām un laistu reti, ja vispār atceros aplaistīt. Man ne īpaši patīk. Bet kociņam gan patīk, jo turas zaļš un sprauns. Tagad domāju - varbūt piešķirt šim smuku puķu podu un aizstiept uz darbu, es tur nesu visus augus, kuri man tā ne pārāk - tur jau rindojas divas orhidejas.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Katram savs

Šogad nolēmu "paspīdzināt" savu naudaskoku - ja nu beidzot uzziedētu. Tagad bažījos, cik ilgi var nelaistīt. Nu jau kādas 3 nedēļas apkārt, joprojām smuks. Bet kā lai zinu, kad ir jāatsāk laistīt?

Manam naudas kokam jau vismaz 20 gadi noteikti, un nekad nav ziedējis, lai gan ir bijušu mēneši, kad galīgi aizmirstu par viņa laistīšanu. Paskatījos, cik skaisti zied citu naudas koki, un arī gribu. Nez ko lai viņam izdara, lai sāk ziedēt.

Avene77

lota parastā
man ir 20 vai vairāk gadu vecs naudaskoks, bija tāds izstīdzējis, ziemo laukos kur ziemā nekurinam (kādi +5C). Pavasarī es viņuaiznesu uz siltumnīcu un tā nežēlīgi apšņikāju visus nokarenos, izstīdzējušos zariņus. Pa vasaru tā arī viņš dzīvoja pie siltumnīcas pusēnā. Septembrī uz māju vedu ar ķerru. tik smags un liels saauga un tagad zied tai pašā nekurinātajā mājā, attiecīgi arī apleju 1x mēnesī vai 1x divos mēnešos. Vasarā laistījās no lietus.

Papildināts 17.02.2022 08:56:

Katram savs
kad naudaskokam patiešām sāk trūkt ūdens, lapiņas kļūst plānākas un mīkstākas, nākamajā dienā pēc apliešanas atkal būs biezas un stingras

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18374817