Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apskates objekti Eiropā - vajag spēlei

Naglaarviitni

Naglaarviitni

Briseles čurājošais puisēns ir ļoti labs piemērs tam, ko domāju. Spēles laukums nav milzīgi liels - Eiropa galda lielumā, lai var pāri pārsniegties, un tā, lai var daudzmaz lielākās pilsētas sazīmēt. Mazajām valstiņām sanāk tikai galvaspilsēta (Melnkalne, Kosova), vai labi, ja viena pilsēta (Maķedonija, Albānija). Latvija 2,5x4,5 cm.

Sekojoši tie savācamie objektiņi arī paredzēti tādi max 2 cm augstumā, vēlams vertikāli, lai neaizņem visu valsti. Delfīnu vai Mikimausu - mierīgi, bet piļu kompleksu nekādi nevar uztaisīt tik mazu, lai ir saprotams, kas ir kas. Pilis, protams, ar gūgli var sameklēt ātri vien katrā tūrisma ceļvedī, bet noformulēt gūglei "mazu objektiņu, kas raksturīgs pilsētai", piedodiet... uz to gūgle nav spējīga. Tāpēc jau jautāju te.

Var būt arī raksturīga lieta. Čehu kristāls padlaikos skaitījās atpazīstams, tagad nezinu. Tādam var vienu glāzi, piemēram, uztaisīt.

Vispār labi, parunājos pati ar sevi, ienāca vēl domas prātā.


Drakulas pils atrodas Transilvānijā, Rumānijā, ne Pensilvānijā, ASV


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

12345

Pag, tad Tev nebūs bildītes, bet reāli, taustāmi objekti? Miniatūras šedevru kopijas? Kas taisīs?

Papildināts 24.06.2018 11:59:

Ja der lietas, tad Holandes tulpes un tupelītes.


.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Nesaprotu, kā Itālija var tikt raksturota ar vienu vulkānu Etna, kas atrodas Sicīlijā? Un kā Etnu varēs atšķirt, piemēram no Vezuva, ja arī vulkāna figūriņai būs piekrāsots valsts karogs?


Kaktusadata

Undomiel
Tieši tā. Raksturīgi katrai valstij vai pilsētai.

Papildināts 24.06.2018 12:44:

Es ar biju domājusi, ka būs mazas ievērojamāko vietu fotogrāfijas, ko iespraust kartē

Naglaarviitni

Pagaidām domāju uzliekamu vai ar adatu ieduramu mazu sūdiņu - vertikālu šauru bildīti uz kartona gabaliņa ar pamatnīti vai ar ielīmētu adatu. Ja izdomāšu tehnoloģiju, tad varbūt kartes pamatnē būs caurumiņš, kurā iespraust to sūdiņu. Salikt virsū plakanas bildītes nevar - tad nav redzami ne ceļi, ne tuvākās pilsētas. Un jo mazāks tas štruntiņš, jo mazāk aizsedz pārējo laukumu. Vēl diskutēju ar sevi, cik daudz tur varēs uzrakstīt, lai to štruntiņu identificētu. Pardon, nesanāca pirmajā postā uzsvērt to viena vertikālā objekta stratēģiju, lai gan rakstīju, bet tātad pārāk neskaidri.

Gribētos mazus tornīšus un delfīniņus kā telpiskas figūriņas, bet to jau atmetu kā nereāli uztaisāmu. (3D printeris arī neatrisinās problēmu - kas to visu projektēs un rasēs. ) Var atrast aliexpress suvenīriņus, bet ne visiem objektiem, tātad palikšu pie izdrukām. Varbūt kaut kas šāds.

Par to, ko nevarēs atšķirt, - ja nevarēs atšķirt vai saprātīgi uztaisīt, tad netaisīšu tieši to. Mērķis nav sabāzt visu iespējamo katrai valstij un katrai pilsētai. Ir jāapceļo arī izlozētās pilsētas, šie artefakti ir pa ceļam savācami bonusi [kas pagarina ceļojuma laiku, bet dod papildu punktus], bet gribētos daudzmaz vienmērīgi pa visu karti.

Par Transilvāniju un Pensilvāniju - labais! Bet neskaldiet matus - ideju sapratu un pietiek. Pils bilde arī nav obligāta - var sameklēt Drakulas figūriņu. Paldies par ideju!

Vēl iedomājos pāris vietās salikt auto rūpnīcu "apmeklējumu" - auto logo, tipa VW, BMW.

Es vēl ar sevi par šo visu diskutēju - ko, cik daudz un kādā formātā. Tas nav vienas dienas projekts.

Tikko ienāca prātā ideja, ka adatu, pie kuras tā bildīte piestiprināta, viegli iespraust švammītē - attiecīgi tajās vietās vnk jāpielīmē tāds švammītes klucītis.

Naglaarviitni

Tikko ienāca prātā ideja, ka adatu, pie kuras tā bildīte piestiprināta, viegli iespraust švammītē - attiecīgi tajās vietās vnk jāpielīmē tāds švammītes klucītis.
Labi. Tas ierobežo iespēju kartes pamatni salocīt, bet ir apsverams variants.

vai arī putuplasta plāksnītē, tad var plānu gabaliņu pielīmēt laukuma otrā pusē un adatu durt cauri. Vai arī pielīmēt mazus magnētiņus un attēlus salikt mazajos papīra saspiedējos, tie pie magnēta stāvēs stateniski un attēlu varēs ielikt lielāku.


Stokholma - kuģis Vāsa;

Horvātijai var pielikt dalmācieti ;

Prāga - Kārļa tilts, astronomiskais pulkstenis;

Vīne - kāda Hundertvasera māja;

Berlīne - mūris;

Budapešta - Parlamenta ēka;

Krakova - Vāveles pils (var nelikt bildi, bet nosaukumu);

Valstīm, kam grūti izdomāt objektu, var likt nacionālo valūtu. Melnkalnei tas nederēs, var sazīmēt melnus kalnus . Var arī tās valsts izcelsmes cilvēku bildes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375707