Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Psihiskās slimības

wintersadness

wintersadness

Gribētu izveidot grupu tiem, kuri slimo ar nopietnām psihiskām slimībām, vai viņu radiniekiem, draugiem. Varētu dalīties, cik ļoti slimība traucē pilnvērtīgi dzīvot, kā cīnīties utt.

Papildināts 23.06.2018 20:38:

Es ļoti ilgu laiku nespēju pieņemt savu diagnozi, tas bija tik grūti, likās, ka dzeršu zāles un viss būs labi, bet tā nebija.

Ārstus vienmēr esmu klausījusi ļoti skrupulozi, bet slimība progresē.

Jā, varbūt tādiem kā man nav vietas zem saules, bet man nākas cīnīties un iet uz priekšu.

Šogad dabūju otro invaliditātes grupu, bet, neskatoties uz to un vēl visādām grūtībām, cenšos uzcītīgi strādāt.

Papildināts 23.06.2018 20:44:

Ilgus gadus baidījos būt kā mamma, kurai tāda pati diagnoze, bet tad saslimu un pamazām kļūstu ļoti līdzīga viņai. Tas, no kā pusaudžu gados tik ļoti baidījos, piepildījās.

Nav arī neviena, ar ko varētu parunāt par šizofrēniju. Ir citu valstu forumi, bet es tur kaut kā neiedzīvojos.

Papildināts 23.06.2018 20:47:

Es šovakar esmu sadzērusies čupiņu ar zālēm, guļu gultā un gaidu miedziņu, lai varētu kārtīgi izgulēties. Man pat patīk teiciens - kas guļ Jāņu vakarā, gulēs visu vasariņu, jo ļoti patīk gulēt. Tikai gadās problemātiski - miegs nāk, bet iemigt nav iespējami pat ar visu zāļu kaudzi.

Papildināts 23.06.2018 20:54:

Ļoti gribētos ar kādu par to visu parunāt.

wintersadness

Kāpēc tāds klusums. Ir pieradīts, ka jebkurā sabiedrībā 1 % sirgst ar šo kaiti. Tā kā es domāju, neba es te tāda vienīgā. Un kur nu vēl draugi un radinieki. Saprotu, sensitīva tēma, bet arī tādas ir jākustina

wintersadness
Cilvēki negrib par to runāt, bet gan jau kāds radīsies. Būtībā ar šo diagnozi ir diezgan daudzi, tikai baidās atklāties.

Papildināts 24.06.2018 18:54:

Un lai wintersadness iedrošinātu, zinu daudzus cilvēkus, kuri dzīvo parastu dzīvi, strādā un līdzcilvēki pat nenojauš par simību. Man darbs tāds. Slimību neizvēlas.

pelēkais nezvērs

Nu, redz, neviena negrib iznākt no skapja.
"Cāļa" šizofrēniķes maskējas par normāliem cilvēkiem.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Tulpiite

wintersadness
Uzraksti man PM.

Papildināts 08.09.2018 17:21:

Es runatu, ja butu slegta grupa. Esmu radinieks slimniekam..

Papildināts 08.09.2018 17:22:

pelēkais nezvērs
Super netaktiski. Bet LV neko labaku nevar gaidit. Latvija psihiatriju uztver vel padomju stila.

Es arī piebiedrotos, bet slēgtā grupā. Man radiniecei psihiska saslimšana.

wintersadness

pelēkais nezvērs

Kas jauns? Kā veicas ar miedziņu un izgulēšanos?

Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Charly

pelēkais nezvērs
Žulti uzkrāji?

pelēkais nezvērs

Žulti uzkrāji?

Nesanāk. Kopš izoperēja žultspūsli.
Tagad, kolīdz žults tiek saražota, tā uzreiz kādam jāspļauj virsū. Citādi vērtīgs produkts aiziet zudumā, saproties..

Kas attiecas uz tēmas autori, tad pret viņu esmu visnotaļ pozitīvi noskaņots.
Laikam uzrunāja pirmais komentārs, sevišķi tā daļa par miedziņu.
Novēlu viņai veselības uzlabošanos un dzīvesprieka atgriešanos.

La Femme Fatale ..    

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375711