Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Psihiskās slimības

wintersadness

wintersadness

pelēkais nezvērs
Neveicas tā gribu labi izgulēties, bet nekā jāprasa stiprākas zāles, bet tā jau var kļūt par narkomānu

pelēkais nezvērs

Tas gan nav labi. Miegazāles izraisa pieradumu, un nav zināms, ar kādu kokteili tevi vēl baro.
Kas attiecas uz miegu, varbūt varu ieteikt padomāt kopīgi ar ārstu par vienu medikamentu, kas, iespējams, varētu tev palīdzēt. Kādreiz, jau ļoti sen, man izrakstīja AD, nosaukums Mirtazapine, kuru jādzer vakarā, pirms gulētiešanas. Kāpēc, to es sapratu pēc pirmās reizes.. Sēdēju pie datora, iedzēru pustabletīti, domāju, vēl pasēdēšu kādu stundiņu, kamēr apniks. Kas to deva.. pēc 10 sekundēm miegs sāka nākt virsū kā mākonis, burtiski slēdzos ārā, tik atķēru, ka fiksi jātaisās uz gultas pusi. Burtiski aizrāpoju tos 5 metrus, ja ne, turpat būtu nolūzis. Izgulējos labi, tik no rīta darbā vēl pāris stundas biju miegains. Nākamajā vakarā iedzēru un uzreiz gultā. Internetā izlasīju, ka šim AD ir tāds "aizmidzinošs" efekts, bet nav viņš stipri kaitīgs, drīzāk tāds nomierinošs. Es atmetu, jo man nebija problēmas ar miegu un kas par daudz, tas par skādi. Bet tu varētu pamēģināt.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

wintersadness

pelēkais nezvērs
Paldies, bet AD man nedrīkst lietot, sākas pozitīvie simptomu.

wintersadness

Vispār raudāt gribas. Iedzēru čupiņu zāļu ar cerību iemigt, bet tā arī neizdodas.

pelēkais nezvērs

Kādus medikamentus un kādās devās lieto?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

wintersadness

pelēkais nezvērs
Aripiprazolu 15 mg un ciklodolu no rīta, olanzapīnu 20 mg un diazepamu uz nakti. Agrāk lietoju vēl vairāk.

Papildināts 18.09.2018 11:27:

Izveidoju grupu "Psihiskās slimības" pie Atbalsta grupām, tikai nemāku ielikt linku. Būtu ļoti priecīga, ja cilvēki pieteiktos un mēs varētu apmainīties pieredzē.

wintersadness

Varbūt kāds tomēr gribētu piebiedroties? Dikti vēlos atrast cilvēkus, ar ko parunāt.

wintersadness

Jūtos ļoti vientuļi.

wintersadness
cik stundas guli videji naktī? Esat kventiax(kventapīns) mēģinājusi? Kventiax ļoti labs miega traucējumiem.

wintersadness

dita76
Kad ir iespēja, guļu daudz, bet man tāpat ir sajūta, ka par maz. Paldies, kvetiapīnu esmu mēģinājusi, man labāk palīdz olanzapīns.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375711