Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Psihiskās slimības

wintersadness

Lilioms

Melatonīnu esi mēģinājusi, varbūt tas organismā trūkst, iherb var iegādāties par sakarīgu cenu, iesaku sākt ar 3mg un neaudzēt virs 6mg

Charly

Lilioms
Melatonīns bieži nepalīdz pat cilvēkiem bez miega problēmām tā kā te tā būtu vējā izmesta nauda.

wintersadness

Paceļu savu veco tēmu. Varbūt kāds ir ar mieru piedalīties Watsapp grupā, jo šeit cālī forumu izveidot neizdodas. Rakstiet, lūdzu, cp.

wintersadness

Watsapp grupiņa ir izveidota. Gaidu vēl cilvēkus

wintersadness
Pirms aptuveni gada es veidoju informatīvu materiālu par psihiskās veselības aprūpi Latvijā un runāju ar dakteri Tēraudu un pāris viņa pacientiem - šizofrēniajs slimniekiem. Tikāmies ambulatorajā centrā Pārdaugava, kur notiek ne tikai pacientu pieņemšana, bet arī dažādas nodarbības - fizio un ergo terapija, mākslas, mūzikas terapijas u.c. Šie cilvēki stāstīja, ka regulāri periodiski apmeklē šīs nodarbības un slavēja to pozitīvo ietekmi uz pašsajūtu. Protams, paralēli medikamentozajai ārstēšanai. Kā ir Tev - vai esi ko tādu mēģinājusi? Varbūt ir vērts? Un varbūt Tu tur satiktu arī domubiedrus, ar ko komunicēt?

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

wintersadness

S.Dzeina
Zinu to, tas ir dienas stacionārs. Esmu bijusi, bet man sevišķi nepalīdzēja. Pati nezinu, kāpēc tā, jo zinu, ka citiem palīdz.

wintersadness
Uzraksti lūdzu man CP. Gribu iekļūt wts grupā

wintersadness

Marisela
Nosūtīju

wintersadness,vai vel pastav vatcap grupina,ari gribetu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18375711