Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādas ir cenas auklēm, ludzu padalieties!

Kapriza

Būs nepieciešama aukle zīdainim 2 x nedēļā pa 8 stundaam. Rīgas rajons, jānāk uz mūsu māju. Ar auklēm nav bijusi darīšana 8 gadus. Kāds būtu adekvāts atalgojums?

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Aptuveni 3 euro stundā

Viktorija11
Nu es reekinu 20eur par šādu dienu noteikti.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Kapriza
Zīdainim un pusslodzes, būs grūti atrast un noteikti ar 20€ netiks cauri, ja grib kārtīgu ar rekomendācijām. Rīgā sākot no 5€/h, varbūt rajonā ir mazliet lētāk

Mums bija aukīte par 3€/h ar pedagoģisko izglītību.

burumburums
Tas buutu 50eur dienaa kaa minimums. Mees taa kaa R-eiropas cenu liimeni veel neesam sasnieguši. Piekriitu, ka biezajaas gimenees taa maksaa. Tikai sorry, ziidainim nav jaaaskraida pakaļ, nav pedagoģiskaa piesitiena. Paeedis, tiirs, izvests pastaigaa svaigaa gaisaa. Viss.

Papildināts 11.07.2018 11:19:

3eur pa stundu bez vaarda runas maksaašu.

Bet kur jūs atrodat tās lētās, labās aukles? Es arī gribu!!! Meitenes visādas no skolas sola protams par tiem 20€ dienā var atrast, tādas kas var paspēlēties un pieskatīt mazliet. Bet nu zīdaini taču tādai nedotu. Labās aukles vispār strādā tikai pilnas slodzes darbus sākot no saviem 800€ mēnesī kā minimums. Normāla aukle par normālu cenu 2-3 dienas nedēļā man liekas ir nereāls deficīts. Visi jau grib pilnas slodzes darbu.

burumburums
Normaala aukle var buut arii atbildiiga mamma, kas savus beernus uzaudzinaajusi. Un 2 x nedeelaa piehaltuuree, ja pati ir maajsaimniece.

Kapriza
Būtu tikai kur Rīgā jeb rajonā dabūt to atbildīgo, bērnus izaudzinājušo mājsaimnieci, bez kaitīgiem ieradumiem, kas gribētu par 20€ dienā piehaltūrēt auklējot zīdaini? Noteikti kāda trāpās, bet tas ir reti veiksmīgs atradums

burumburums
Peec taviem komentaariem sajutos nelaagi. Ka grasos kapeikas maksaat.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376407