Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādas ir cenas auklēm, ludzu padalieties!

Kapriza

Cucamonga

50-70eur dienā. Kolēģes piehalturē. Lētāk nav jēgas. Lai alga ir lielākā nekā slimnīcā. Par 20eur tik neietu. Mājsaimniecei , ja tādu atrastu, tai laikā būtu jāizdomā, kā samenedžēt savus bērnus un ģimeni. Es teiktu tikai veiksme var palīdzēt.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Nezinu, kur tu apgrozies, man apkaart sievietes pa 2.50eur litraa lasa mellenes un veel klientiem pieved klaat. Nedziivojam mees biezo rajonaa veestnieciibas rajonaa uz Antonijas un Elizabetes stuura. Driizaak laukos.

Papildināts 11.07.2018 12:42:

Cucamonga
Nu skaidrs, ka tavas amata maasas taa var gribeet, jo ir jau arii segums, med.izgl. un pieredze darbaa ar beerniem, piem. Tas jau logiski.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Cucamonga

Es apgrozos Jelgavas rajona laukos un slimnīcā starp māsiņām. Kā saproti, turīgākā Latvijas sabiedrības daļa

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Kapriza
Tas nebija domāts kā uzbrauciens, ka gribi kapeikas maksāt, bet manas kā daudzbērnu mātes, kurai aukles jau 10 gadus aktuāls jautājums, pieredze. Cik no tām ogu lasītājām tu gribētu laist mājā un viņām uzticēt bērnu, un cik gribētu vispār tādu atbildību uzņemties? Un daudzas aukles pat ar pieredzi negrib ņemt zīdaiņus jo lielāka atbildība. Medmāsu takse protams ir augstāka, un tās jau parasti algo kam slimi bērni jeb ļoti lielas prasības, bet citur ar grūti atrast. Kam bērni izauguši pašām baidās ņemt zīdainīti.

Cucamonga
Tad jau nekaadas sliktaas algas maasinaam nav, ja pa 70eur dienaa piehaltuuree.

Papildināts 11.07.2018 13:47:

Cucamonga
Tais pašos laukos - Ozolniekos, veco laužu pansionaataa straadaa mana maasa. Un saņem minimaalo algu.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Studentes man bērnus ir pieskatījušas pa 2€/h uz vasaras periodu. Bet nekad par 3€ nav neviens vairāk prasījis, pēdējā auklīte bija 3€/h, bet tā kā mums sadarbība izbeidzās, jo bērns uzzsāka gaitas dārziņā un pati aukītē aizgāja strādāt uz dārziņu, citu gan. 5€ ir gan kosmoss, draudzenēm ir auklītes, kuras pieskata uz pāris stundām, palaižot mammu sportot vai uz frizētavu, tad gan ir prasījušas 4€/h, jo stundu daudzums ir mazs. Runa ir par Rīgas centru.

Cucamonga

Par Ozolniekiem neko daudz nezinu, bet man pilnīgi noteikti nav minimālā. Es Tev stāstu par to maksu, ko saņem, un vēlu veiksmi atrast to, ko pati meklē

Elchi
Es arī šobrīd maksāju auklītei rupji rēķinot 3€/h, bet tā ir pilna slodze, jauna meitene, kas kopā ar bērniem spēlējās un uzsilda zupu. Viņai nav zīdainis jāpieskata un vienīgā kvalifikācija vajadzīgā bija lai bērniem ir jautri un var kādreiz vakaros mūs uz koncertu palaist un bērnus pēc skolas izklaidēt

Jautājums, cik vecs ir zīdainis. Jo zīdainis skaitas līdz 2. g.v. ja zīdainis kurš jau rāpo un ēd cieto pārtiku ne ar ko neatškiras auklēšanā no 1.g. veca auklējamā. Un tādam jau nu nekāda baigā kvalifikācija nav nepieciešama. Protams, ja mazulītis ir līdz 8 mēnešu vecumam, tad tur jau vajag izvērtēt vai tiešām aukei es uzticētos vai kādam citam atstāt savu dārgumu.

Elchi
Man plus ir taads, ka vareesu pielaagoties auklei. Gan ar dienaam, gan laikiem. Var arii mazaak pa 8 h skatiit. Man briivs darba grafiks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376407