Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādas ir cenas auklēm, ludzu padalieties!

Kapriza

Cik šobrīd izmaksā auklite?

Gygy

500 eur/mēn + pašvaldības līdzfinansējums. Pieskata bērnus (2, 7, 9 gadi) 10.5h dienā.

Esam elastīgi, ja vajag tikt ātrāk/dabūt brīvdienu. Pa gadu sanāk 1 mēnesis apmaksāta atvaļinājuma kamēr visa ğimene ceļojam + pati ir ņēmusi kādu mēnesi atvaļinājumu/slimojusi.

Maksājam fiksētu summu visu cauru gadu neatkarīgi no nostrādātā (tas bija mans lēmums, nevis prasība).

600 eur mēnesī+ pašvaldības lidzfinansējums. Auklītei ir savs auto, ved mazo uz jūru, zoo, uz baseinu ziemā yn citām nodarbībān, gatavo ēdienu, morsus no pašu ogām,, kamēr mazais guļ apdara mājas darbus.

Savejai maksaju 4,50eur stunda bet tas tapec ka pieskata vienu reiI nedela uz tris stundam, tad lai atmaksajas brauksanas ta ari maksaju. Esam Rigas centra. Ja butu ilgakas stundas maksatu mazak. 50-70eiro diena gan liekas loti daudz. Domaju mierigi var atrast aukli ari par mazakam summam, ari rigas centra.

Mums ir aukle, kas atnāk, kad kaut kur izejam. 3 bērni. Nav mazuļi, jaunākais būs skolnieks. Prasa 10€ par vakaru (2€/h). Nav Rīga, bet pietiekami liela pilsēta. Parasti aizvedam arī aukli mājās. Nekas nav jādara- uzsilda vakariņas, mazākajiem pasaka, kad jāiet gulēt un varbūt kādu kašķi nogludina. Cik zinu, viņa ņem vienu maksu visiem. Viņai ir arī pēcpusdienas auklējamais un kaut kāds mājas bērnudārzs, kur strādā rīta pusē.

Jaukaa

Kapriza
Kapriza

Nikolaa
Cik forša auklite! Es meklēju aukli un atmetu ar roku Rīgas centrā uz 10h diena prasa 800-900 eur

Papildināts 11.08.2019 19:09:

Kaut ari nezinu cik ir tas līdzfinansējums tad jau laikam tie paši 800 sanak

Veca tēma. Aukle atrasta un ne pa šeit nosauktajiem cipariem. Vedu uz viņas māju pie citiem bērniem.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

EsunEs

Kapriza
Protams, tas taču ir kas pavisam cits vest pie aukles uz mājām ar vairākiem bērniņiem. Pilnīgi loģiski, ka aukle, kas nāk pie Jums uz mājām un auklē vienu bērnu būs par tādiem cipariem kā te. Savukārt, aukle, kas auklē vairākus bērniņus pie sevis, nekad neprasīs par vienu bērnu 600-700€.

Kapriza
EsunEs

Tas ir labs varaints - aukle ar vairākiem bērniem (protams, ne jau 10 vienai). Man vecākajam puikam bija, auklēja 2-3 bērnus pie sevis. Tolaik par 1Ls/h.

Diemžēl jaunākajam savā mikrorajonā neko līdzīgu neizdevās atrast nekādi, pat neanalizējot cenu, vnk nebija, nācās palaist agri privātajā b/d.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376407