Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

skropstu laminēšana

Evee

Sveikas dámas! Vai káda izméğinájusi skrostu laminéšanu? Ir vérts?

Arī ļoti interesē. Meitene, kas man taisa manikīru, dara arī šo. Rādīja "dzīvo modeli", salona administratori. Izskatījās ļoooooti labi. Bet gribu zināt arī mīnusus un citas nianses pirms nolikt 75 eur par to prieku. Agrāk nešaju pieaudzētās skropstas. Nepatika process, kā viņas nāca ārā un kā pašai savas skropstas pēc tam bija sačakarētas.

Lucretia

Efekts super, ja pašai skropstas garas. Man, piemēram, garas, bet taisnas, baigi labi uzliec, kad uzkrāso tad vispār wow. Bet nu noteikti ne 75eur Tā cena nav adekvāta.

Efekts ir! Viennozīmīgi! Pati piedāvāju skropstu laminēšanu, strādāju Rīgā un Jaunolainē, cena 35eiro. Vairāk nereklamēšu procedūru, jo tas var neizklausīties objektīvi, bet ja kādai interesē FB varat uzrakstīt-

https://www.facebook.com/Esbeautylab/

Lucretia
Cik Tu maksā un kur? Man jau patiktu iet pie savas meistares, kas man jau ilgi taisa manikīru un kurai uzticos. Bet, ja tas tiešām uz pārējo salonu (neapsveru domu iet kaut kur mājās) fona ir dārgi, tad..

Man ir diezgan gaišas un plānas, bet garas skropstas.

Šeit ir pieredze ar Yumi Lashes

http://www.skaistumnica.lv/lv/blogs/skaistumkopsana/skaistumnica-lv-teste-yumi-lashes-procedura-ka-alternativa-skropstu-pieaudzesanai-64/

Šeit ar Elleebana procedūru

http://www.skaistumnica.lv/lv/blogs/skaistumkopsana/skaistumnica-lv-teste-skropstu-liftinga-procedura-ar-elleebana-lash-lift-214/

Papildināts 12.07.2018 12:42:

Un cena nekur nav bijusi tik dārga kā 75EUR. www.skaistumnica.lv var pameklēt skropstu liftinga vai skropstu laminēšanas cenas. Tās svārstās no 20-50max.

mimiii
Es saprotu, ka tā skaistumnīca ir portāls, līdzīgi kā līgavām.lv, kur sevi reklamē dažādi pakalpojumu sniedzēji?

Mani interesē reālas atsauksmes no meitenēm, kurām ir taisīts, - kur, kā patika, cik maksāja utt.

Lucretia

Li_li
Neesmu no Rīgas bet kad meklēju atsauksmes, nekur nefigurēja cena vairāk par 60€

nu tur nekā tāāāda nav par ko maksāt 75€, galvenais jau ko tur izdara ir atliekšana, kā skropstu ilgviļņi (?) nokrāso un drusku tādas spēcīgākas tās skropstas šķiet. Mēnesi būs smuki, pēc tam iziet. Neko nebojā. Man patīk. Pamēģināt noteikti var.

Lucretia
Būs jāpapēta pa saloniem. Es eju uz Amoreti, gan matus, gan nagus pucēt. Cenas tur ir, jā, zvērā, bet es līdz šim esmu vienmēr ārā nākusi pārlaimīga. Tāpēc man dilemma - tur kur zinu, bet dārgi, vai, kur nezinu, lētāk. Tāpēc gaidu foršas atsauksmes par konkrētiem saloniem/meistariem.

Amorete man ļoooti patík. Esmu bijusi vairákkárt. Bet cenas nav "menējás" šobríd. Man šobríd piedáváts 40 par skropstu laminéšanu. Man zináma meistare citám procedúrám. Hm. Vél lasu komentârus

Papildināts 12.07.2018 20:01:

Amotetè man gan vairák mati "sacikoti".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376489