Par sievietes pienākumiem..

Lucky_Me

Slēdza Lucky_Me: "Tēma izsmelta".

Situācija tāda ,ka pirms pāris mēnešiem iepazinos ar vīrieti, viss attīstījās ļoti strauji un jau dzīvojam kopā ..bet nu, protams, tad arī viss nāk gaismā..

Esmu no sabiedrības cilvēkiem, neesmu tipiska mājsaimniece, kaut ēst gatavoju ļoti labi (ja gribu), tomēr sagaidu, ka arī vīrietis ieguldīs savu artavu ikdienas mājas solī.

Bet šobrīd viss izvērties tā, ka jāgatavo man (pie tam viņš sagaida siltu ēdienu, un, ja brīvdienas, tad, tā teikt, 3 reiz dienā ), krekli jagludina man, sadzīve jāuztur man... Un man, protams, jau līdz kaklam ... Vakar pajautāju - vai Tu no sirds uzskati, ka tikai sievietei ir jāgatavo? Uz ko bija atbilde - jā (pārliecinoši ). Tad aizsvilos, un ļoti nopietni pateicu, ka neuzskatu, ka tikai tāpēc ,ka man nav krāna, man būtu jābūt mājsaimniecei. Pateicu arī, ka ne jau tāpēc par juristi mācījos, lai noraktu sevi mājas darbos, kā arī, ka nopelnu pietiekami, lai varētu atļauties atpūsties pēc darba. Pēc tam gan palika žēl to vārdu, centos konfliktu nolīdzināt...

Situacijas ilustrācijai - pati nopelnu ļoti labi (apmēram 2reiz vairāk kā viņš), uzturēt mani nevajag, dzīvot ir kur, galva nesāp..

Kādi komentāri? Laikam jau dienas šīm attiecībām skaitītas, jo ne viņš mainīsies (cilvēki nemainās), ne arī es to esmu gatava pieņemt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18376523