Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

meklēju draudzenes :)

Ceribamirstpedeja

sveiki. Esu jauniete (22) ceru šeit atrast kādu foršy draudzeni manā vecumā ,no tornkalna vai ziepniekkalna ar ko kopā pavadīt brīvo laiku,izklaidēties,parunāt ,pastaigāties Un t.t

Ceribamirstpedeja

Sveika! Es esmu no Lietuvas un mazliet runāju latviski, bet gribu pilnveidoties. Vai gribi būt interneta draudzene?

Labavieta
Sveika, jā varam būt interneta draudzenes . Mani sauc Diāna , un kā tevi ?

Papildināts 24.07.2018 23:24:

Labavieta
Sveika, jā varam būt interneta draudzenes . Mani sauc Diāna , un kā tevi ?

Ceribamirstpedeja
Toma. Man ir 19

Uzraksti man privāti

Iesaku iestāties kādā studenšu korporācijā, vienā rāvienā iegūsi vismaz pāris draudzenes. Pati esmu no Selgas un šobrīd manas tuvākās draudzenes ir tieši no turienes.

Kas tās par korporācijām, kur var tādas atrast?

Labprāt iestātos tādā korpurācijā bet kā?

Sveikas!

Uzņemšana ir katru rudens un pavasara semestri, attiecīgi - septembrī droši dodieties uz viesu vakariem. Galvenais noteikums - esi studente vai absolvente. Vecumam nav nozīmes, jo korporācijās stājas uz mūžu (t.i., protams, vienmēr var izstāties, ja ir vēlme ). un attiecīgi ir 19 līdz, nez, 80 gadus vecas sievietes.

Droši pameklējiet un apmeklējiet viesu vakarus vairākās korporācijās, lai labāk atrastu tos ''savus'' cilvēkus. Manā korporācijā pēdējos gados iestājušās introvertas meitenes, tādas grāmatu lasītājas, rokdarbnieces, mākslinieces, tas nekas, ka pēc izglītības inženieres. Esmu viena no introvertajām grāmatu, mākslas un dabas mīlēm - ar savām iegūtajām draudzenēm ir iets gan uz ballēm un ballītēm, gan pārgājienos, skriets maratonos, apmeklēti Harija Potera pasākumi, prāta spēles, vakariņas, vienkārši pasēdēšana ar vīnu un sieru, pavadīts atvaļinājums Turcijā (un jāsaka, ka liktenīgs - šobrīd ar puisi un mazu zīdainīti dzīvoju Stambulā), nu tml lietas.

Lielākais ieguvums, protams, ir draudzība un atbalsts. Ja iegūst, jo var būt, ka iestājies nepareizajā kolektīvā, nav tas klikšķis. Ir runāts ar citu korporāciju meitenēm un viņas atzīst, ka viņām nav tā draudzība, un žēl, ka neiestājās kādā citā. Tāpēc - apmeklējiet vairākus viesu vakarus un izvēlieties savējo! Lūdzu, nespriediet tikai pēc dzīvokļa izmēriem vai cilvēku daudzuma, bet tiešām centieties sajust, kāda ir šo cilvēku attieksme pret jums, vai jūs jūtat sevi tur - ka varētu ar vēl kādu no korporantēm doties laivu braucienā vai kopā svinēt Jāņus.

Zilspukuzirnis
Tā ir ļoti laba ideja! Kādreiz es arī biju "Selgā"!!! Ļoti jauks kolektīvs un kvalitatīvi pavadīts laiks! Daudz noderīgu un attīstošu pasākumu bija!

Es arī iesaku iestāties kādā no korporācijăm!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376781