Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

meklēju draudzenes :)

Ceribamirstpedeja

Kādas vēl korporācijas ir? Cik skatos, neliekas, ka no malas kādu ņem vai nesaprotu, kāds mērķis tam.

Korporācijas kā tādas - vēl studentu (proti, LV dalās dzimumos). Ir arī biedrības, cik tik uziet, jāatrod vien interesējošā.

No malas ņemt, tas ir kā? Būtībā jau ir jāiestājas (jāaizpilda anketa un jāatbild uz pāris jautājumiem par vēlmi stāties), bet dažreiz ir atvērtie pasākumi, kad jebkurš interesents var apmeklēt. Sadraudzēties jau vieglāk ir kopīgā ikdienā.

Mērķis - kā kurai korporācijai, bet vispārīgi - audzināt patriotismu, vēlmi pēc mūžizglītības, attīstības, sievietes pašsapziņu, talantus utt utjp.

Korporācijas ir vairāk kā 100 gadus vecas, tajos laikos studentes stājās, lai būtu aktīvas valsts veidotājas, augtu prasmēs (etiķete u.c.), darbotos politikā, būtu ar sakariem, lai vispār celtu sievietes lomu sabiedrībā utt. Mūsdienās tur drīzāk satiekas tikai kompānijas pēc - lai būtu kur un ar ko pavadīt brīvo laiku.

Kāpostgalva

Zilspukuzirnis
es tieši pirms pāris gadiem domāju, ka žēl, ka neesmu nevienā korporācijā iestājusies.. saki, ka jebkurā vecumā var stāties? man gan izskatījās, vismaz pēc bildēm, ka tā vairāk ir tomēr jaunu meiteņu lieta.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Zilspukuzirnis

Kāpostgalva

Es, protams, nevēlos minēt tavu vecumu, bet šogad mūsu prezidijs (3 galvenās amatpersonas) ir gados. Neatļaušos minēt viņu vecumus, bet noteikti 30+: vienai pusaugu meita un bērnudārznieks, otrai bērnudārznieces un vēl mazas dvīņu meitenes, trešajai gan 25+. Arī literārajā komisijā ir sievietes 25+ un 35+ (pieņemu, ja jau lasa lekcijas augstskolā).

Mums gan ir ''noteikums'', ka jābūt studējošai, BET ir bijuši izņēmumi - stājās jau senas un ne tik senas absolventes, ja ir motivācija. Piemēram, tiešām iesaistīties darbībā, apmeklēt literāros vakarus utml.

Nezinu, vai drīkst ko reklamēt vai kā, bet pieņemsim, ka es iesaku savu korporāciju (jo par citām aktuālo informāciju nezinu): https://www.facebook.com/skselga/

Droši piesakies uz lit. vak. Prom neviens nedzīs.

*Mums kādreiz bija doma, ka varētu uzņemt mammas (proti, manai paaudzei tās ir 45+ vecumā), jo viņām bērni jau lieli, brīvs laiks un enerģija ir, lai tik darbojas. Bet cik tad daudz to mammu, kas gribētu... Ehh.

Princa

Labavieta
Labavieta

Papildināts 24.01.2019 09:31:

Labavieta

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18376781