Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meitiņu vārdi

themine

Rae_Shh

Manuprāt, pie krieviska uzvārda piestāvētu Viktorija, Nika, Nita, Janīna, Valērija, Sofija, Amanda, Elīna, Katrīna, Vanda, Rita, Jadviga, Vita

Anais

Marija, Agnese, Nikola, Violeta - šie ir man zināmajās jauktajās ğimenēs.

Stop chasing shadows, just enjoy the ride /Morcheeba/

starp citu man Zoja arī dikti patīk!

Nu ja galīgi negrib Sofijas, Annas un Martas, kas tagad ir ļooti daudz, tad pietiekoši internacionāli/ mūsdienīgi, bet tajā pašā laikā klasiski - Emma, Nora, Beatrise, Sāra.

Zilspukuzirnis

Manu meitiņu sauc Saina. Mums ir jauktā ģimene - puisis afgānis. Vārds izvēlēts, jo puisim bija pazīstama meitene ar šādu vārdu - ļoti labsirdīga, mīļa, izpalīdzīga, un man pašai vārds arī iepatikās. Nav tālu no Ainas un Dainas, bet tomēr ne tik latvisks.

Kad meklēju vārdiņu, vispirms domāju par tā nozīmi. Ieguglēju - vārdi ar nozīmi ''gaisma''. Neviens gan neuzrunāja. Varbūt arī padomā vispirms par nozīmi.

Natālija

mango

Dikti patīk Ilana(Илана) Vēl patīk Karolīna,bet labāk patīk,kā šīs vārdiņš krieviski skan.

Saulesoga

Evelīna labi skan gan latviski, gan krieviski, gan angliski. Tikai ļoti populārs. Bet varbūt tas nemaz nav slikti.

Man patīk Lilija, kaut gan arī populārs. vēl man skaists liekas vārds Renāte, pie krieviska uzvārda arī iet klāt.

Annika, manuprāt, arī interesants vārds.

Ravina

Manu meitiņu sauc Margarita . Vecāsmātes vārds.

Papildināts 09.08.2018 20:30:

Mēs arī jauktā ğimene. Tētis itālis. Margarita klasisks itāļu vārds.

Ļaunums nekad nepaliek nesodits,bet dažreiz sods paliek slepenībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18377789