Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par Irobot un citu firmu robotiem

~cranberry~

~cranberry~

Izdomāju papildus šo tēmu ielikt pie pļāpas, varbūt kādam garāmskrejošam te būs ko iekomentēt.

Interesē atsauksmes par palīgiem tīrības uzturēšanā, kādi ir jūsu mājās, kādi plusi un mīnusi katram. Mājās ir 3 mazizmēra zvēri un arī bērni.

Interesē atsauksmes par Irobot 600 un 800 sērijas modeļiem, xiaomi, samsung...u.c.

Man ir Photon-L XR210. Mēsls galīgākais. Maksāja 135 eiro, jēgas nekādas. It kā grīdu savākt var, bet braukā haotiski, vienu vietu tīra ilgi, citā neiebrauc nemaz. Visu laiku iestrēgst kaut kādos stūros. Ar vārdu sakot, cerība, ka varēs ieprogrammēt iztīrīt grīdu pirms mūsu atnākšanas, izzuda ļoti ātri. Var pasēdēt ar pulti rokā un paspēlēties kā ar tālvadības mašīnīti, kas pie viena tīra grīdu. Bet tad ātrāk ir ar rokas sūcēju izskriet cauri. Tāpēc stāv nelietots. Ja kāds vēlas bērniem jaunu mantiņu, varu lēti nopārdot.

Man ir Irobots sens, kad tikko parādījās tādi. Ļoti patīk. No rītiem ieslēdzu, aizeju, atnāku, viss tīrs. Ir dažas vietas, kur sprūst, bet tās jau zinu, tur uztaisu, lai nebrauc un šad tad pati iztīru. Kamēr bērni bija mazi, patika ka bija spiesta lieta grīdu savākt, lai var iztīrīt. Pēc kādiem 5 gadiem bija akumulators jāmaina, bet tā nekas cits nav plīsis.

ātrāk ir ar rokas sūcēju izskriet cauri
Protams, ja patīk māju tīrīt, tad cilvēkam tas sanāk ātrāk. Man riebjas krāmēties ar putekļsūcēju, man labāk, lai irobots lēnāk, bet bez manas līdzdalības.

man labāk, lai irobots lēnāk, bet bez manas līdzdalības.

Nu tur jau tā problēma, ka mūsējais strādā tikai ar cilvēka līdzdalību. Var jau gulēt dīvānā un spaidīt pulti, bet pēc pāris reizēm tas apnīk pat bērniem. Tāpēc jau ierakstīju šo atsauksmi, lai citi tādu mēslu nenopērk.

Man arī riebjas krāmēties ar putekļu sūcēju. Bet patīk staigāt pa mājām basām kājām.

~cranberry~

jonis
Nu jā, sāku arvien vairāk nosvērties par labu irobotam. Tik nesaprotu kuras sērijas. Man grīdu sanāk tīrīt daudz un bieži, tāpēc gribās palīgu.

Irobot var sarunāt bezmaksas izmēģinājumam.
Iespējams, ka "stulbs" robots sarežģītā mēbeļu un telpas izkārtojumā nespēj navigēt un apmaldās trīs priedēs. Ar galīgu krāmu nav bijusi darīšana, puskrāms, kā Rovus no topshop, ar vienas telpas tīrības uzturēšanu tiek galā pietiekami labi. Ja kārtīgi pielāčo un tad uzlaiž viņu, tad jā redzi, ka ne visu ir iztīrījis, bet regulāri atstājot darboties iztīra visu.

Jauka lietiņa jau ir tas irbots, sevišķi, ja mājās ir suns un 2 kaķi. Bet, ja tā godīgi, ja man ir kaut vai 10 min laika grīdai, tad es labāk izdejoju istabu ar norwex slotu, visos stūros tieku iekšā, klusāk un man arī kāds grams mazāk. Un savāc spalvas arī krietni labāk.

babydoll

es svarstos starp 696 un 896 modeliem-laikam baiga atskiriba nav?

to Wi-Fi pieslēgumu un iRobot Home aplikāciju kads lieto?

man ir suns un kakis un spalvas pieriebusas.

Katram savs

babydoll
Ja pareizi saprotu, tad aplikācija ir vajadzīga, lai ieprogrammētu.

Vavaa

Aplikācija vajadzīga, lai attālināti darbinātu. Programmējami esot gandrīz visi, izņemot ka tik ne pašu lētāko modeli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379147