Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par Irobot un citu firmu robotiem

~cranberry~

~cranberry~

Ziuta008
, ja tā godīgi, ja man ir kaut vai 10 min laika grīdai, tad es labāk izdejoju istabu ar norwex slotu
Norwex slotas man nav, bet dienā jau tā pa māju ir tik daudz šeptes, ka 2reiz dienā sūkt ir besis, bet grīdu gribās tīru.

Papildināts 09.09.2018 21:37:

babydoll
es svarstos starp 696 un 896 modeliem
Ja nu izlemju par irobot, tad man apmēram tāpat

Hiacintte

Man ir philips robots, tas, ko kādu laiku statoil akcijā par uzlīmēm varēja nopirkt. Apps un wifi nav, bet darbu pilda labi. Man ir suns un un 120kvm dzīvoklis, labi savāc visu, izbrauc visas istabas. Mums pirms tam bija izmēģinājumā vienkāršās roombas, philips salìdzinot klusāks un patìk labāk.

Par cik mums mazs bērns mājās, kuram patìk ar to robotu spēlēties, dārgās roombas nepirktu pagaidām, par smalku mehānismi un var salauzt, nākotnei apsveram, ka būtu forši.

~cranberry~

Hiacintte
Paldies, tātad vēl viena laba atsauksme man par philips, lai gan iepriekš tieš par philipu domāju, ka diez vai kas labs tur ir

kristele

Man arī šobrīd aktuāla tēma. Esmu palasījusi dažādos forumos apskatus un atsauksmes, bet gribās tomēr reālu lietotāju pieredzi dzirdēt. Atšķirība starp dažāžu firmu robotiem vēl tāda, ka daži no tiem saslauka netīrums, daži sasūc. Es vēl metu aci uz Mieles robotu par šo arī labas atsauksmes.

Dzīve ir tas, kas ar mums notiek, kamēr mēs kaļam plānus nākotnei.

Man ir philips robots, tas, ko kādu laiku statoil akcijā par uzlīmēm varēja nopirkt. Apps un wifi nav, bet darbu pilda labi.

Man arī tas pats - jau divus gadus iet gluži labi. Tik rūpīgs kā irobots pa stūriem gan nav, bet istabas ir pietiekoši tīras .

Man ir bijis mieles robots, sapratu, ka tāds formāts man neder kā tāds, līdz ar to līdz irobot pirkšanai pat neesmu tālāk par filozofēšanu tikusi.

Mēs domājam par xiomi robotu.

Cik skatamies atsauksmes liekas ļoti labs, firma arī simoatizē, un cena arī patīkama!

kristele

lutekle
Kas Tev īsti nepatika lietošanā? Nepietiekami iztīrija?

Dzīve ir tas, kas ar mums notiek, kamēr mēs kaļam plānus nākotnei.

kristele
tīrīja labi, bet man nav māja tam piemērota. Viņs vai nu iepinās paklāju bārkstīs, vai nevarēja uzlekt uz kāda grīdas paaugstinājuma, suns brīžiem rēja uz šo, vēl kaut kādi sīkumi, ko vairs pat neatceros, bet pielāgot vidi robotam man būtu sarežģītāk un muļķīgāk kā izsūkt un izmazgāt tāpat.

Remī

Mums ir Xiomi jau gandrīz gadu. Esmu ļoti apmierināta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379147