Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par Irobot un citu firmu robotiem

~cranberry~

rabarbere

etansy
pietiek, ka pašu robotu aiznes uz otru stāvu un nospied iedarbināšanas pogu. Robots iztīrīs stāvu un atgriezīsies vietā, kur noliki. Tad nes šo atpakaļ uz dokstaciju lādēties vai turpināt strādāt tur.

Katram savs

MioMioMio
Zinu, ka daudzi cilvēki Latvijā pat pašus robotus ir no Gearbest sūtījuši
Tikai vajag apdomāt, vai vēlas riskēt - summa nav maza. Es savu robotu pēc pusgada lietošanas nesu labot uz garantijas remontu. Iedomājos, ja man būtu jāņemas ar ķīniešiem par garantiju. Jā, var paveikties, ka nebūs jālabo, bet var arī nepaveikties.

Kapriza

Man ir Roborock. Ir ok bet! Es to juusmošanu par robotiem nesaprotu. Laikam taapeec , ka man ir loti jaudīgs parastais sūcējs ar ūdens filtru. Nevar saluidzinaat...

rabarbere

Kapriza
man visvairāk patīk tas, ka robots darbojas pats, bez manas līdzdalības. Es esmu par slinku, lai katru dienu slaucītu vai sūktu grīdas. Līdz ar to robots padara manu māju tīrāku jebkurā gadījumā.

Conejito

Man arī galvenais, ka nav pašai jāsūc. Lai izsūktu tā kā robis sūc, zem dīvāniem, skapīšiem, visos kaktos un šķirbās, man katru dienu būtu slapja mugura manos 80 kvadrātos. Vai visticamāk es vnk nespētu saņemties katru dienu sūkt un pa kaktiem veltos putekļu bumbas.

MioMioMio

Tikai vajag apdomāt, vai vēlas riskēt - summa nav maza. Es savu robotu pēc pusgada lietošanas nesu labot uz garantijas remontu. Iedomājos, ja man būtu jāņemas ar ķīniešiem par garantiju. Jā, var paveikties, ka nebūs jālabo, bet var arī nepaveikties.
Es tieši tāpēc robotu drošāk nopirku vietējā internetveikalā, cenas starpība vairs nav tik liela. Bet rezerves daļām jau tad noteikti der.

Ermenegildo

Nezinīša jautājums meitenēm, kas jau sūtījušas no Gearbest - kopš 19.04., kad pasūtīju un apmaksāju rezerves detaļas robim, tas pasūtījums tā arī stāv uz vietas - confirmed - paid. Un viss. Nekas tālāk nenotiek

Jau 2x pa šo laiku esmu nospiedusi to dīvaino pogu, kas saucas izūtīt ātrāk vai tml, parādās teksts: Success! Jūsu pirkumu apstrādāsim tuvākajā laikā (vai tml), un viss, turpina nekas nenotikt

Tomēr jau otrā nedēļa rit, citās sadaļās lasu, cik ātri tagad pienāk sūtījumi no ārvalstīm, bet te pilnīgs tukšums un klusums

"The worst things in life come free to us..."
If you change nothing, nothing will change!

Mimene

Mans Xiaomi MI arī palicis slinks un reizēm dumjš.Karte mēdz gļukot un neklausa,kad liek iztìrìt konkrētu vietu.Ceru uz jaunu atjauninājumu.Savam robotam rezerves daļas pasùtìju Aļikā.Birstes neesmu mainìjusi,bet filtru gan-der.Ar to ka mans robots tagad reizëm ir "piedzëries", es joprojām par to priecājos.Mazā sadrupina cepumus,nav man jāņem putekļu sùcëjs vai birste.Izsaucam Juri un tas visu satìra.Pat mans skeptiskais vìrs,priecājas par šo pirkumu.

Tell the world I'm coming home

Ermenegildo

Yess! Nepagāja ne 3 mēneši, kad mans 19. aprīļa Gearbest pasūtījums klāt

Tik "raita" sūtījumu apstrāde un sūtīšana viņiem raksturīga vai arī atkal mana izcilā veiksme nospēlēja lomu?

"The worst things in life come free to us..."
If you change nothing, nothing will change!

Katram savs

Ermenegildo
Tik "raita" sūtījumu apstrāde un sūtīšana viņiem raksturīga vai arī atkal mana izcilā veiksme nospēlēja lomu?
Akdies, tak covids nospēlēja lomu, kas tad cits.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379147