Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par Irobot un citu firmu robotiem

~cranberry~

nero

Saņēmu filtrus un birstes 10dienās, ātrākais sūtījums pēdējā pusgada laikā

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

Katram savs

Šodien kārtējo reizi purpināju uz savu robotu un nolēmu uzrakstīt - varbūt kādam noder.

Tātad, man lietošanā ir Roomba e5. Neesmu sajūsmā, salīdzinot ar vecīti 500. sērijas Roombu (kurš kalpoja kopš aptuveni 2008. gada).

Atkritumu tvertnīte ir ļoti maza, jāizber praktiski pēc katras tīrišanas. Tas nebūtu nekas, taču pie tvertnes noņemšanas gandrīz vienmēr uz grīdas paliek smilšu čupiņa, kas, tātad, jāsaslauka. Rulīti ar rokām izņemt es nevaru, jāņem talkā nazis (vīrs stiprāks, viņam sanāk ar rokām. ) Un birstu izņemšana ir diezgan čakarīga, ja esi sajaucis. kur kura atrodas, tad jāsaliek puzle. lai dabūtu atpakaļ. Tie tādi sīkumi, ko aprakstos neraksta. Jā, viņš ir lētāks nekā vairums Roombu.

Vēl varu salīdzināt ar Xiaomi S60. Absolūti perfekts. Bet gada laikā jau divas reizes bijis remontā.

Latviete

Sveiki.! Jau ilgu laiku atlieku robota iegādi, bet nu esmu gatava sūtīt. Izlasot komentārus kopš pagājušās vasaras, rezumē Xiomi S5 ir saņēmis vislabākās atsauksmes.!

Nu tad tik jāizdomā no kurienes sūtīt un jau uzreiz padies par rezerves saļu adresi

Lai visiem tīras grīdas

Latviete

Vai iegādāji robotiņu? Kur pirki?

Sveiki! Vai kādai ir pieredze ar Roborock s6 max v robitiņu?

MioMioMio

Mans Roborock diemžēl kļūst arvien stulbāks Arvien biežāk arī ar notīrītiem sensoriem neizbrauc visu dzīvokli. Un ir iesācis tīrīt vispirms visu pa perimetru, ne pa telpai, tāpēc parasti laižu pa zonām, jo nu nav ērti, ka neviena telpa nav lietojama, jo braukā nezcik reizes iekš visām. Jums arī tā?

Sākumā vēlējos iRobot, bet tagad vairāk sliecos par Xiomi. Arī interesē pieredze ar

Roborock S6 Maxv. Cik svarīgs ir mākslīgais intelekts? Ko tas īsti dod? Vai var bez tā iztikt un ņemt nedaudz lētākus robotus?

Conejito

MioMioMio
Cik sen viņš tev ir? Detaļas visas oriģinālās? Mums drusku vairāk kā gadu un sūkšanas kvalitāte dramatiski nokrita, uzliekot neoriģinālo birsti. Ātri atgriezāmies pie pareizās. Par sūkšanu pa perimetru, jā, tas atkal kārtējais "uzlabojums". Pēc katra update viņš iemēģina jaunas sūkšanas metodes. Kā saka, lai nepaliek garlaicīgi. Ir bijuši update, pēc kuriem gļuko. Nāks nākamais, atkal būs kas cits, jauns. Es parasti visu tīru, kad neviens nav mājās, tad arī netraucē nevienam. Ja paralēli, piemēram, uzkopju, tad lietoju "rooms", ir daudz ērtāk kā vilkt zonas ar pirkstu. Kamēr es pucēju virtuvi, viņš izsūc guļamistabas, tad es eju pucēt vannas istabas un laižu šamo virtuvē utt.

Tā, ka neiztīra, nav bijis, bet viņš šad tad apjūk un nemāk atrast savu māju, braukā ap to 10x metra rādiusā.

MioMioMio

Conejito
Gads un 3 mēneši. Emm, ja godīgi es neko no detaļām vēl neesmu mainījusi Kādus dažus mēnešos rādās, ka filtrs jāmaina un nesen, ka side brush, bet main brush vēl neskaitās jāmaina (šobrīd iztīrīti 11k m2). Zinu, ka vajadzētu, bet nu man šķiet, ka šīs manas problēmas taču nevar būt no tā, ka nav nomainīts filtrs vai birstīte? Ja pasliktinātos tīrīšanas kvalitāte, es nebrīnītos, tad būtu saprotams, ka jānomaina. Bet tas, ka neizbrauc visu telpu, šķiet, varētu tikai no sensoriem būt atkarīgs, tos regulāri tīru.

Jā, es arī ievēroju, ka katru reizi mainās tīrīšanas maršruti. Bet nu šis ir pagaidām stulbākais, kas man bijis

No kurienes tagad vislabāk rezerves daļas pirkt? Gearbest? Kāds no vietējiem veikaliem?

Katram savs

MioMioMio
No kurienes tagad vislabāk rezerves daļas pirkt? Gearbest? Kāds no vietējiem veikaliem?
www.aio.lv ļoti daudz ko var dabūt, manuprāt, vairs neatmaksājas sūtīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379147