Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par Irobot un citu firmu robotiem

~cranberry~

~cranberry~

Katram savs
rdveikals

kristele
Esmu ļoti apmierināta, tā kā man mājās mājdārziņš, tad laižu 2reiz dienā un ir super. Un ļoti novērtēju, ka ne tikai uzsūc, bet arī mazgā. Protams, tur baigos iekaltušos pleķus nenomazgā, bet ikdienas regulārai kopšanai ir super. Pa māju braukā ļoti organizēti, iztīra pa smuko un ja vienu reizi brauc pa istabu vienā virzoenā, tad citā reizē atkal pretēji(ceru, kia saprotami uzrakstiju. Nu tā teikt kādu reizi horizontālās strīpās, citu reizi vertikālās strīpās). Programmējams, un arī vadāms no aplikācijas.

kristele

~cranberry~
Paldies par atsauksmi. Stokman trakajās dienās piedāvā vienu modeli, jāpapēta, vai tas arī uzmazgā. Man ir 2 kaķi un reizēm 3 suņi, man ir tāda cerība, ka robots atvieglotu ikdienas uzkopšanu. Kurš modelis Tev ir?

Dzīve ir tas, kas ar mums notiek, kamēr mēs kaļam plānus nākotnei.

Katram savs

kristele
Es atkal prātoju, vai man vajadzētu to uzmazgāzgājošo. Droži vien jāatceras vakarā lupatiņu nomainīt, nez, vai ūdens arī nav jāmomaina.

Ir kādam tāds uzmazgātājs, vienalga kuras firmas?

kristele

Man biroja kaimiņienei ir uzmazgājošais Brava Jet no irobotiem, viņa ir apmierināta. Vispirms palaiž to, kas savāc gružus, pēc tam uzmazgājošo, ikdienas uzkopšanai pietiek. Vēl, ko viņi pamanījuši- kopš ir robots, ievērojami samazinājies putekļu daudzums uz mēbelēm.

Dzīve ir tas, kas ar mums notiek, kamēr mēs kaļam plānus nākotnei.

Katram savs

kristele
Man biroja kaimiņienei ir uzmazgājošais Brava Jet no irobotiem, viņa ir apmierināta.
Man arī tāds ir, un ir ok. Bet tas ir divpakāpju process - visprms laiž sūcēju, pēc tam mazgātāju. Mazgātājam vispirms ir jāielej ūdens un jāuzliek lupatiņa, beigās lupatiņa jānoņem - nav TIK ērti, kā ar sūcēju. Domāju, nez, kā ir, kad tas viss notiek vienlaikus.

~cranberry~

kristele
Šis

Katram savs
Nu lupatiņu vēlams pēc tīrīšanas noņemt. Ūdens nav jāmaina, tik nākamajai reizei jāpapildina. Lupatiņu jau arī vēlams izskalot. Nekā mega sarežģīta un traka. Katrā gadījumā es tieši novērtēju, ka abas darbības robotiņš veic vienlaikus. Pusstunda un man dzīvoklis tīrs.

Man ir Irobots 800 serijas. Esmu ļoti apmierinata, darbinu gandriz katru dienu. Savāc spalvas, smiltis, matus. Vienigi mīnuss ir ka diezgan skaļš. Ja kāds iegādājas IRobot, varat norādīt mani kā draugu Margarituks un šaņemt labu atlaidi, kā arī uzreiz bonusa punktus!

7 gadus putekļus sūc uzticīgi Infinuovo čaklais ķīnietis . Nekas nav bijis ne jāmaina, ne jālabo. Mazgājamo neņēmu, neredzu īpaši jēgas.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Pasūtīju Xiaomi. Visu garo nosaukumu neatceros. Būros tiem cauri un nespēju atcerēties. Bet ir ar telpas skenēšanu un komandēšanu no telefona. Valoda esot tikai angļu, man gan iepatikās krievu versijas - saskatījos jūtūbē, tur tādi feini, parupji tekstiņi, riktīgi izsmējos. Ātri jau apniktu un nomainītu uz ko vienkāršāku, bet jautrībai forši. Gaidu. Gaidu. Beidzot nebūs grīdas jātīra!

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

zobubirste

Undiness

Es vel briestu sim. Lidz ar to dod zinu, kad busi noprovejusi! Ar mazgasanas funkciju vai tikai suknesanu?

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379147