Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kindergeld atteikums

mada86

Es esmu gajusi tam cauri, zinu, ka japieprasa tam, pie kura dzivo berns. Nelogiski itka, bet ta ir.

Un tas ir ari noradits atteikuma vestule.

Sixpārnis

Neesam vairs gimene. Berna tevam ir gimene un vel viens berns, par kuru, protams, pabalsts tika apstiprinats.

Tad, Tavuprat, nav jega vairs neko pasakt?

Sixpārnis

mada86
Tad ne, jums nav tiesību saņemt kg kaa ģimenes pabalstu (nosaukums izsaka būtību, tas nav pabalsts katram bērnam, bet ģimenei, kura aug berni).

Ja bērns dzīvotu pie tēva, tad saņemtu, jo bērns tobrīd būtu de un dzīvotu tēva jaunajā ģimene.

Jus ar bērnu esat ģimene Lv, un tāpēc de ar to nav nekāda sakara. Tāpēc ari atteikums.

mada86

Sixpārnis

Mulkibas, kindergeld maksa no nodoklu naudas, tapec var pretendet.

Sobrid tie ir tuvu 200€, kurus maksa lidz 24 g vecumam, ja berns macas.

Papildināts 17.09.2018 22:32:

Kindergeld nav gimenes pabalsts.

Sixpārnis

Rozmariins
Nu jau gan

DE nav labdarības iestāde, kas maksas visiem neDE dzīvojošiem bērniem.

Lai to naudu saņemtu, ir jāsaprot, ko un kāpēc pieprasa.

Nianšu ir daudz, bet par ne DE esošiem bērniem ļoti uzmanīgi skatās, vai izpildās visi nosacījumi.

Un viens no tiem ir kopīga mājsaimniecība. Autorei tas nav ar bērna tevu. Tāpēc ir un būs atteikums.

Es, starp citu, saņemu KG par Lv dzīvojošiem bērniem. Ari tad, kad pati pārcēlos un meita palika Lv studēt. Bet likuma izpratne mēs tapat bijām ģimene, kaut atšķirīgas dzīvesvietas.

Ļoti daudzi cilvēki nianses neizprot un paļaujas, ko neta izlasa.

Izlasiet rūpīgi valsts valoda rakstīto pa punktiem tajā paša VSAA lapa. Tur skaidri definēts, kas ir šis pabalsts un kam to piešķir.

Bet var, protams, neticēt, sutit vel papīrus un tērēt naudu, ja ir tāda vēlme.

skaa

Rozmariins
Man šķiet, ka tu neņem vērā niansi, ka autore ar šo vīrieti ir šķīrusies. Tātad, viņai ir tiesības no vīrieša pieprasīt alimentus, bet ne no Vācijas pabalstu!

Likumiski autorei KG pienakas, ta ir. Negribas meklet likuma pantus, bet, ja kads velas, var viegli atrast kaa ari VSSA to uzzinat.

Interese kaa autorei veiksies, jo DE sobrid atsaka vairumos, kuriem pat likumiski nevaretu, laikam taupibas rezims. Bet, ja savac visus dokumentus, var paveikties.

Par cik VSAA konsultante man apgalvoja, ka arī es varu pieteikties, tad iešu rīt rakstīt iesniegumu. Saprotu, ka varu atkal dabūt atteikumu, bet vismaz būšu mēģinājusi.

skaa
Bet bērnu nauda jau tiek pieprasīta pamatojoties uz bērna tēva maksātajiem nodokļiem. Un tas, vai esam ģimene vai ne, nemaina faktu, ka viņam ir divi nevis viens bērns un ka viņš maksā nodokļus, lai bērni saņemtu pabalstu. Man liekas,ka šajā situācijā tiek apdalīts tikai un vienīgi bērns...tikai tāpēc, ka bērna tēvam ir cita ģimene...kaut kā muļķīgi tomēr

Nu varu padalīties savā pieredzē.

Pēc tam, kad biju aizgājusi uz VSAA uzrakstīt iesniegumu, pa pastu saņēmu vēstuli no Vācijas biroja, ka arī es varu pieteikties bērnu naudai. Aizpildīju pievienotās trīs anketas, pievienoju bērna dzimšanas apliecības notariāli apstiprinātā tulkojuma kopiju (oriģināls jau bija pie viņiem), kā arī kopiju izziņai no bērna tēva darba vietas (arī oriģināls bija pie viņiem). Nepagāja pat mēnesis un šodien kontā saņēmu naudu par visiem mēnešiem

Ievice

No atbildes izriet, ka iesniegumu parakstījis bērna tēvs, kurš dzīvo Vācijā, bet pēc iestādei pieejamās informācijas bērns dzīvo Latvijā pie bērna mātes. Pabalsts pienākas tam, pie kā bērns dzīvo.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379515