Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tās, kas virs 100kg

Zaneseu

Sveikas,

situācija sekojoša - gadu gaitā nācis klāt liekais svars. Nu jau tie ir krietni virs 100kg. Ilggadējais draugs aizgājis prom pie citas, jo vizuāli nepatīku vairs. Sākām tikties, kad man bija 70 kg.

Vai kādai no jums “lielajām” meitenēm attiecības ir izirušas svara/izskata dēl? Kā tikt pāri sāpēm? Apzinos, ka nevienam citam nebūšu vajadzīga. Iekšējā pasaule ir sabrukusi, asaras, bezmiegs.

Uzsākšu kārtējo cīñu ar liekajiem kilogramiem. Vai attiecību beigas Jums ir lāvušas sańemties un nomest lieko? Ko pēc tam ar lieko ādu? Vai lielajām meitenēm ir cerības uzsākt jaunas un mīlosas attiecības?

Dalaties jebkādā pieredzē

Dzeerveniite

Vispirms jămīl pašai sevi, nevis jāgaida, kad kāds Tevi mīlēs. Tas īsumā viss. Par svaru- ja vien nav kāda medicīniska problēma, tas tomēr ļoti padodas nomešanai.

Piekrītu, ka jāstrādā pie sevis mīlēšanas. Bet liekais svars ir jānomet! Jāsastāda sportošanas programma, japakonsultejas ar ārstu par pieļaujamo slodzi, jasatiekas ar dietologu un jāizrunā ēšanas plāns. Un atceries, vieglāk ir svaru uzturēt normas robežās, nekā pēc tam mest nost. Tas nākotnei. Man pašai ir 83 kg, kad pārkāpu 80 kg sapratu, ka ir jāmaina kaut kas diezgan drastiski, jo tas vairs nav tālu no 100 un esmu tikai par 20 kg vieglāka nekā mans vīrs. Ar to man pietika motivācijai. Veiksmi!

Dzeerveniite

Varu ieteikt figūras draugus- veselīgs uzturs bez badošanās, svars nāks lēni nost un liekā āda nekarāsies. Pati nometu 18kg 9 mēnešos. Bet tas ir dzīvesveids, to jāsaprot. Ātrās diētas ilgtermiņā nedod rezultātus.

Ar bijušo vīru bija grūti, vins mūždien kaut ko bubinaja. Es pati jutos labi 80kg. Tada svara iepazinos ar otru vīru. Ar viņu esmu bijusi gan pāri 100 gan zem 80... es ja godīgi neesmu redzējusi izmaiņas attiecības. Kāds bija tāds ir

Ar sevi jāstrādā, pašizaugsmei un pārliecinātiba. Ja liekas svars jāmet, tad tikai un vienīgi sevis dēļ

pelēkais nezvērs

Nu, meičas, nekautrējaties. Kurai te vēl bija pāri par 100 KILO?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Anits

pelēkais nezvērs
Man.

pelēkais nezvērs

Man.
Un kur bilde ar visām tauku krociņām?

Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Anits

pelēkais nezvērs
Priekš kam tev?

pelēkais nezvērs

Nu, lai ievērtētu. Protams, tēmas kontekstā.
Jo 100 KILO nav gluži viennozīmīgs cipars vai spriedums. Gara auguma sieviete ar šo svaru izskatās viegli apaļīga, maziņa kā speķa bumbiņa, cita ir atkārušām tauku krokām utt. Un attiecīgi no tā ir atkarīga visa spriešana par svara nomešanas motivāciju, diētu, sportošanu utt. Un plikai bildei bez apraksta, kā nonāci līdz tādam svaram un ko esi darījusi lietas labā, arī maz nozīmes. Protams, ja ir bijis mērķis atbrīvoties no liekā svara.
Redzi, te tikko rakstīja "Pati nometu 18kg 9 mēnešos." Bet būtu labi uzskatāmas bildes pirms un pēc, un tehnoloģija, kā to reāli panākt. Bez fotošopa no svara nomešanas "brīnumlīdzekļu" reklāmas.

La Femme Fatale ..    

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379689