Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tās, kas virs 100kg

Zaneseu

PelePele

pelēkais nezvērs
Tev ar meitietis uzēdies, ka tāda interese? Vai pats tauks?

pelēkais nezvērs

Pats.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Anits

pelēkais nezvērs
A ko tev vērtēt svešu sievieti? Te tak atbalsta programma vajadzīga, ne vērtēšana vai gudra spriedelēšaba no malas. Ko man dos, ja tavās acīs likšos nu tā, normāla vai atkal otrādi, ka toč tauku pika?

Varbūt tev reāli padomi vai pieredze drīzāk ir, ar ko vari padalīties?

pelēkais nezvērs

Par to jau es runāju, ka man personīgi vajadzīgs piemērs kā reāli novājēt.
Starta pozīcija 1. bildē - tauku pika, tad reāla programma, tās realizācija un rezultāts 2. bildē - tauku pika minus 20 kg = normāls cilvēks. Un tad jau es ievērtēju, vai šī pieredze un programma man der, vai varu to pavilkt.
Un kāda nozīme - sveša. Man pazīstamajos nav veiksmīgas novājēšanas gadījumu. Un tās reklāmas žurnālos nav vērts ņemt par pilnu.

Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Babs

Nu, bildes te neviena, kas pie pilna prāta, neliks. Tās jāiet meklēt kaut kur citur. Vai jāpaliek resnam, ja citādi nekādi bez bildēm nesanāk notievēt.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Dzeerveniite
Veel turpini ievērot figūras draugu nosacījumus?

Paramana
Es ar ticeju, ka man ar bijuso ir sadas attiecibas. Ka vins mani mileja toreiz un ari tagad, par spiti kg, kas nakusi klat. Es nebiju domajusi, ka tik loti vinam riebos. Tava pieredze man dod ceribas, ka tomer pasaulee visi viriesi nav vienaadi un ir arii kaads, kas patiesi speej miileet

Es apzinos, ka izskatos slikti, bet mums tapat bija intimas attiecibas. Tikai strida laika uzzinaaju, ka skataas uz citu. Peec tam pazinoja, ka tas bija tikai joks dusmaas. Bet izraadijaas, ka vina ir iista un eksisteejosa un vins jau bija uzsaacis darboties, lai izveidotu ar vinu attieciibas.

No skirsanas ir pagajis mazs laiks. Tagad es nevaru normali aiziet pat uz veikalu. Kaa redzu skaistas sievietes, taa pirmaa doma - so te vins buutu izveeleejies taapeec un taapeec. Taa ir kaa apseestiiba, ko nevaru izmest no galvas. Un vel nenormali gribas apskatities, ko vins un vina dara socialajos tiklos. Iztelojos sarakstes, zvanus u.c lietas (

Pati neesmu gara un liidz ar to varat pasi izdariit secinaajumus, kaa izskatos. Varbuut veel kaada pieredze kaa nomest svaru? Kada ir meginajusi maajaam domaatos aparaatus? Piemeram eliptisko trenazieri, vai nav verts tadu iegadaties?

Un vel- vina ir gaismataina, bet man tumsi mati. Galvaa arii naak veel citas stulbas domas, varbuut mainiit matu kraasu. Saprotu, ka vizuaali principaa tas neko nedos, jo kg ir pie vainas ne matu kraasa. Bet man tagad bijusais galva ir ka apsestiba, no kuras netieku vala.

Tad ir asaras, tad dusmas, tad samierinaasanaas, tad motivaacija mainiit savu dziivi. Un taa pa rinki, vairaak jau ir tie asaru periodi.

Papildināts 22.09.2018 06:30:

Tas, ka vinam riebos, nav manas iedomas. Pats pateica, kad viss naca gaismaa. Pateica, ka sen jau nevar paskatiities uz mani, ka vizuaali riebjos. Ka nav slims viirietis, lai vinam taada, kaa es patiktu. Jaunaa izredzeetaa ir jaunaka par mani, skaista, slaida blondine. Kaa vins teica ar skaistiem sejas vaibstiem un kaardinosu augumu. Prasiiju, vai mana seja nemaz neliekas simpaatisks, neskatoties uz augumu? Uz ko saneemu atbildi - agraak bija ok, tagad nee. Varbuut, ja nomestu n-tos kilogramus.

Veel teica, ka nevar mani iztureet, jo viss apkaart vinam ir kaardinaajums, skaistas sievietes. Es saprotu, ka viss, ko vins saka ir taisniiba. Bet to tik saapiigi dzirdeet no viiriesa, kas bija pret mani agraak bija tik miloss. Attiecibas mums bija vairaaku gadu garumaa, pirmais draugs.

Tu te notievet gribi vai attiecibu problemas risinat?

pelēkais nezvērs

Nu, bildes te neviena, kas pie pilna prāta, neliks.

Mokka savulaik savu pakaļu bija ielikusi, lai parādītu, cik nu labi notievējusi un slaida izskatās. Vai nu rakurss bija nepareizs, vai kas cits, bet diez ko tieva vis neizskatījās. Vai viņa bija pie pilna prāta, tas ir cits jautājums.
Atceros, vēl bija viena meitene ielikusi bildes pirms un pēc uzbarošanās. Arī seja bija redzama, bet neviens ar pirkstu nebakstīja un neizsmēja.
Galu galā, seju tak var aizklāt un miers.

La Femme Fatale ..    

Dzeerveniite

Zaneseu
Nē, es neievēroju vairs, laikam mani apmierina mans esošais svars Liekais svars ir, bet es sevi tāāā mīlu, ka mani tas neuztrauc. Šad- tad īslaicīgi paškrobojos par to

pelēkais nezvērs

Paņem Figūras draugu mājas lapu, tur ir iedvesmas stāsti ar reālām bildēm, kur ir redzamas pat sejas un nomesto kg dauduzms.

Papildināts 22.09.2018 09:44:

Zaneseu
Un Tev ir reāla psihotrauma un attiecības problēmas, kā arī zems pašvērtējums. Tas lien ārā pie katra Tava teikuma. Tev ir ļoti, ļoti jāstādā ar sevi.

dido21

Zaneseu..Nu ir jāsaņem sevi rokās un jādara kautkas lietas labā, jāvingro, jāpārskata ēdienkarte, jāpārbauda vairogdziedzeris, jāatrod iemesls liekajam svaram. Un nav nozīmes vai tu viena vai ar kādu,'kāpēc lieki nēsāt apkārt 10-20 kg. Visām jau nav jābūt skalu vāverēm, bet lai pati justos labi un konfortabli. Tās tievās arī visu mūžu cīnās ar sevi, lai noturētos, reti kurai ir laba vielmaiņa visu laiku, bez problēmām. Bet galvenais ir mīlēt pašai sevi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379689