Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tās, kas virs 100kg

Zaneseu

Patricia L

Zaneseu
Nu nejauks tips. Kāpēc jārunā tādas riebeklības, pietiktu, ja pateiktu, ka iemīlējis citu. Tā notiek. Bet, objektīvi runājot, taisnība ir, ka ar savu tauku mētelīti Tu paslēp savus patiesos sejas vaibstus, skaisto augumu. Nu, iedomājies, kā izskatītos tas blondais zaķis ar tauku mētelīti?! Nu nebūtu vairs tik smuka.

Otrs jautājums, kā Tu pārdzīvo savas sirdssāpes? Noēd vai neēd? Es nevaru neko ieēst un, kad biju pašķīrusies, notievēju. Kopš tā laika cenšos uzturēt sevi ideālajā svarā. Un vienmēr saku, ka galvenais nosacījums, lai nomestu svaru ir pareizi ēst. Es gan tajā laikā arī sevi daudz nodarbināju ar sportiskām aktivitātēm.


Man bija.

Precīzas receptes nebija... Bija gan sporta laiks, gan diētas, gan organizēts dzīvesveida laiks. Katrs savā laika periodā.

Sākt ar porcijas samazināšanu. Netēlot grauzēju. Man svars aug pat skatoties uz ēdienu.

Šobrīd, mēģinu atgriezties pie šīm vērtībām.

pelēkais nezvērs

Man svars aug pat skatoties uz ēdienu.

Nu, redz kādam nāk labumā pornogrāfijas skatīšanās, citam skatīšanās uz ēdienu.. Es atkal, pārtikas veikalā, izejot cauri dzērienu nodaļai, jau jūtos mazliet iemetis. Tāpēc eju ar līkumu alkohola plauktiem.. ja nu patiešām asinīs paaugstinās alkohola procents un uz ceļa apstādina CP.


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

dido21
jā, jāsaņemas sevis dēļ.

Dzeerveniite
jā, jūtos traumēta, jo viņš man bija vistuvākais cilvēks visus šos gadus. Vēl pašvērtējumu ietekmē tas, ka pat toreiz, kad satikāmies, acīmredzot es nebiju īsti viņa gaumē. Nu, ja paskatās uz to meiteni, kura viņam tik ļoti sirdī iekritusi un kurā viņš esot iemīlējies tagad.

Nav ar to izrunāties arī. Radiniekiem un citiem neesmu gatava par to stāstīt. Man ir kauns par šo visu situāciju un protams sāp. Speciāli arī neko negribu teikt. Ja kādreiz kaut ko konkrētu prasīs par viņu, tad izstāstīšu, ka nu jau esmu brīva.

Patricia L
Tāpēc saku, ka taisnību viņš pateica. To es apzinos. Sāp, jo viņš man bija vistuvākais cilvēks un domāju, ka mīl par spīti izskatam. Neticēju, ka reiz man tik skarbi visu pateiks + aizies pie citas.

Parasti stresa laikā ēdu, bet no šīs traumas apetīte ir zudusi un svars krīt. Spēks praktiski nav un viss ķermenis stresā. Atsākusi ēst esmu, bet mazos daudzumos. Bail, ka viss, kas tagad ir nokritis, atgriezīsies atpakaļ.

Kad vēl bijām attiecībās, tad mēģināju nomest lieko svaru- centos ēst pareizāk un sāku nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, bet svars praktiski visu laiku turējās uz vietas un krita ļoti, ļoti lēni. Iespējams neapzināti ēdu pa daudz.

Tagad pasūtiju uztura plānu saviem parametriem, tad jau drīz saņemšu (cerams nedēļas laikā) un vadīšos pēc tā.

Kā tiki pāri pašķiršanās sāpēm, neskaitot fiziskās aktivitātes?

Kilgors
cik daudz un cik ilgā laikā izdevās nomest? Un kas bija visefektīvākais?


dido21

Zaneseu...Cik tev ir gadu? Nu nevar neko pārmest čalim, vienīgi varēja to pateikt saudzīgāk, iedomājies kā būtu no otras puses, tu kādi 60 kg un viņš 100kg.

Babs

Zaneseu
Nu... Mans svars arī pieauga. Labi, ne līdz 100 kg, bet tomēr. Labi, vīram arī un tāpēc viņam sanāca diplomātiskāk pateikt - nevis "Mīļā, tev derētu nomest", bet gan MUMS derētu nomest. Un metam arī, viņš gan bikiņ savādāk, bet viņam kā vīrietim laikam vajag pašam savu metodi. Galvenais, ka strādā. Bet ko es gribēju teikt - ja tu būsi godīga pret sevi, tad taču tev nāksies atzīt, ka īsti normāli tas nebija, ka tu uzēdies par 30 (!) kg. Un ka cerēji, ka draugs to nepamanīs. Un patiesībā taču sanāk, ka tev personīgie ēšanas paradumi bija svarīgāki par attiecībām. Ka biji iegrimusi kaut kādā rīšanas rutīnā, no kuras biji par slinku izkāpt. Es to visu zinu, pati gadiem ilgi esmu klāstījusi, ka man tā garšo ēst, ka neko nevar padarīt utt. Bet izrādās, ka var, tev vienkārši jāsaprot, kas tieši der tev. Jo 100 kg nav veselīgi, labi, vēl esi jauna, bet ar laiku cietīs i locītavas, i mugura, i sirds un asinsvadu sistēma. Diabēts. Pašas dēļ vien vajadzētu pacensties. Iedomājies, kā ir uzkāpt līdz 5.stāvam bez aizdusas. Tas ir forši. A attiecības... Kad pati sevi sakārtosi, būs arī vieta attiecībām. Ja šīs neizdevās, izdari secinājumu, kāpēc. Jo ne tikai tāpēc, ka viņš ir melīgs kretīns, vai ne. No visa var izvilkt arī pozitīvo, ieguvumu. Zinu, ka tagad sāp, bet tas pāries, tas nu ir droši.


"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Zaneseu

Turklāt tik liels liekais svars bieži ir šķērslis ieņemt bērnu. Vnk nepaliek stāvoklī. Tā ka dari, ko vari. Tikai palēnām un nepārspīlējot.

Dzeerveniite

Zaneseu
Vai Tu pasūtīji to figūras draugu neklātienes kursu? Ja jā, tad jau kādu trešdienu viņš būs Tavā pasta kastītē. Uzraksti man privātu vēstuli (man cāļpasts pilns), varēsim kopā iziet cauri plānam, es ar gribu kādu kg nomest.

Zaneseu
Nedomāju, ka draugs tevi pameta svara dēļ. Tad visas resnās būtu vientuļas un nelaimīgas, bet visas tievās būtu neapdraudētās laimīgās partnerattiecībās. Bet tā taču nav. Vienkārši nebijāt viens otram īstie. Un svars bija tikai iegansts. Nebūtu pieņēmusies svarā, būtu radies cits iemesls.


Babs

Jā, var piekrist Sviestabeka. Bet tas nenozīmē, ka jāturpina bezrūpīgi resnēt līdz 250 kg, ka nekas situācijas labā nav jādara. Ir. Pašai sevis dēļ. Ja gribas dzīvot normālu dzīvi bez tādam veselības problēmām, no kurām iespējams izvairīties.


"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379689