Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tās, kas virs 100kg

Zaneseu

Padoma no otras puses, vai tiesam mums otrs jamil par spiti visam? Nu ta notiek ja otrs vizuali loti mainas, var mainities musu domas par vinu. Jo iemileja jau citadaku. Cita lieta, ka visi prom neskrien. Ir kam trauce parmainas, ir kam netrauce. Es varu teikt, ka man loti nesimpatize apali viriesi un ja mans tads paliktu, es varbut uzreiz nepamestu, bet daritu visu lai vins to lieko svaru zaude. Jo nejustu iekari pret vinu,vizuali vairs ta nepatiktu un tas jau rada parejas problemas. Tev vajag zaudet svaru tomer pirmkart sevis del ne tapec, ka tevi pameta.

Viennozīmīgi tievēšu. To jau daru kādu laiku. Kad vēl bijām kopā.

Viņš arī attiecību laikā palika daudz apaļāks (aptuveni +20kg klāt, ja nemaldos), bet es viņam neko neteicu un man netraucēja. Es viņu mīlēju tāpat.

Man bez viņa tik ļoti sāp. Esmu emocionāli un fiziski sevi izsmēlusi. Naktis negulētas. Nevaru nomierināties. Jūtos bezspēcīga, ka man nav iespējas viņu atgūt.

Agrāk priecātos par brīvdienām un vēl papildus brīvu dienu, bet šī ir kā agonija. Stundas skaitu, laiks neiet uz priekšu. Domas tik ap viņu un kā mums ir gājis esot kopā. Pirmā lielā mīlestība un nopietnās attiecības kā nekā

Babs

Zaneseu
Atgūt tev viņu gan nevajag, priekš kam tev tāds? Izbēdājies, izdari secinājumus un mācies no savām kļūdām. Nākamās attiecības būs daudz foršākas!

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Šķiet, ka neviens nekad nespēs mani iemīlēt.. Pati ar sevi nemīlu.

Nav kam izkratīt arī sirdi, esot šajās attiecībās izbeidzās daudzi kontakti un draudzības.

Pēc maniem tekstiem varētu padomāt, ka esmu tīne, bet nē- jau pāri 25..

pelēkais nezvērs

Viņš arī attiecību laikā palika daudz apaļāks (aptuveni +20kg klāt, ja nemaldos), bet es viņam neko neteicu un man netraucēja. Es viņu mīlēju tāpat.

Kas tas par vīrieti bez 100 kilo? Protams, ja ir plecīgs un muskuļots. Tāds arī var kalnus gāzt. Nu, jaunībā mēs visi esam slaidāki un tievāki. Es arī varētu staigāt ar savu simtu, bet nu savos gados tās veselības problēmas, ko veicina liekais svars, ļoti nav vēlamas.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

dido21

Zaneseu...Šodien FB lasīju foršu joku ,, NU KURŠS TEV MUĻĶĪT ,TEICA, KA TU ESI RESNA? ŅEM 2 KRĒSLUS UN SĒDIES BLAKUS.''

Papildināts 23.09.2018 12:39:

Bet ja nopietni, tad dari kautko lietas labā, tev ir 25 gadi tikkai, mīli sevi, ir teiciens, ēd lai izdzīvotu, nevis dzīvo lai ēstu. Pieliec to pie leduskapja un naudas maka.

Piesakies svara kontroles kursiem, Rīgas dome organizē un ir bezmaksas, tur bija vesels kurss šķiet, fiziskās nodarbības + veselīga uztura pamati.

Papildināts 23.09.2018 13:31:

Tas, ja esi no Rīgas)

mirta

Sila purene
Kur meklēt info par tiem kursiem?

Babs

Vispār arī ārpus Rīgas dzīvojošajiem jāpainteresējas, varbūt pie viņiem arī kaut kas ir. Man radies iespaids, ka notiek kaut kāda Vislatvijas veselīguma kustība. Ropažos pašlaik ir kaut kādas bezmaksas veselīgas ēšanas nodarbības, piemēram. Gan jau citur arī ir.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

www.riga.lv ir jāmeklē...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379689