Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tās, kas virs 100kg

Zaneseu

Zilspukuzirnis

Nichole
O, jau mēnesis pagājis. Jā, tad sanāk, ka esmu nometusi 5 kg uz šodienu rēķinot.

Pēc mana posta man uzrakstīja elinene un piedāvāja pieteikties tievēšanas grupiņā ''Jauns gads un jauns sākums''. Tur ir liels atbalsts, atskaitīšanās par nomesto 1x nedēļā utt. Gan jau neviens neiebildīs, ja tu pieteiksies. Es uzdrošinos Tevi uzaicināt!

Zilspukuzirnis
5 kilogrami mēneša laikā! Tev super panākumi! Paldies par uzaicinājumu!
Es pieteicos grupā. Cerams, ka pēc viena mēneša es to pašu varēšu teikt- man mīnus pieci kg.

pelēkais nezvērs

Nu, resnules, kas tad ir? Mazāk rīt un vairāk kustēties vajag.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Rosalia

pelēkais nezvērs
Tu uz vecumu no vientuļajām māmulēm uz resnulēm pārmeties? Nu ja, gaume gadsimta laikā mainās.

vanda

pelēkais nezvērs
kurš nu būtu teicis, palasot tavus sākotnējos ierakstus..izskatās, ka arī neesi tieviņa un slaida.

PelePele

vanda
Cilvēki uz vecumu vnk paliek, maigi sakot, dīvaini. Tās ir neatgriezeniskas galvas smadzeņu izmaiņas. Tālāk būs vēl skumjāk. Bet parunāties cilvēks grib.

pelēkais nezvērs

izskatās, ka arī neesi tieviņa un slaida

Man skauž.. jo pēdējā laikā esmu pavisam novājējusi.. ko nu lai dara.. kā lai atgūstu labo formu..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

vanda

pelēkais nezvērs

Pati esi labi virs 100 kg un pilna ar naidu pret tādiem cilvēkiem, jo turpini pati nemitīgi augt svarā...visdrīzāk tur tas suns norakt, nevis esi novājējusi...

Vai tieši otrādi, kāda sieviete ar formām ir nocēlusi kkko labu tev, tāpēc tāds naids...

Tev ir problēmas ar galvu un cilvēku uztveri. Smieklīgi..

vanda
Pelēkais tak vīrietis gados.

vanda

mikausite
Vēl jo vairāk...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379689