Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tās, kas virs 100kg

Zaneseu

mikausite
Pelēkais tak vīrietis gados.(CC)

Vai tad nav resnu vīriešu? Vai tad resnums tikai sieviešu gods?

Ir Rīgā atbalsta grupas no ēšanas atkarīgajiem, tikai nezinu, kur. Tas varētu but vērtīgi

Šogad (un varbūt mazliet vēl nedaudz gada sākumā), savā Facebook grupiņā "Notievēt 365" - dalos ar info, kā man tas izdevās - (man bija 105kg) Par to kā sākt, kā atrast motivāciju sevī, produkti, receptes - ieteikumi. Galvenais - lai ir vēlme ko mainīt -darīt - tad viss izdosies! Ir tikai jāsāk! Protams būs vajadzīgs laiks - kam 100+ jo īpaši - jo veslīgā veidā un ar ilgtermiņa pieeju - pret sevi tas nebūs mēneša jautājums. Gads vismaz. Tāpēc tāds grupiņas nosaukums.

MelnaKafija

Autore, būtu interesanti uzzināt kā tev, cilvēciņam, iet.

Liekais svars ( nevis daži liekie apaļīguma kilogramiņi) ,pirmkārt, ir ļoti neveselīgi. Būtiski paaugstina dažādu saslimšanu risku, nokauj locītavas. Sevi jāmīl, tāpēc rūpes par savu veselību būtu apsveicams mērķis. Būsi vesela, skaista un arî personīgā dzīve atrisināsies. Visvienkāršākais kā mest svaru it kardio slodze ( cik

jau locītavas atļauj), skriešana, staigāšana ātrà tempā. Protams, aukstasinīgi jāsver ēdiens un jāskaita kalorijas un viss izdosies. Ģimenes ārta un uztura speciālista konsultācijas noteikti būtu noderīgas.

Rosalia

PiekDienis
Būsi vesela, skaista un arî personīgā dzīve atrisināsies.
Protams, protams, laimīga ģimenes dzīve ir tikai tām, kuras ir tievas, skaistas un veselas. Ja kaut viena no šīm sastavdaļām iztrūkst, viss, laimi personīgajā dzīvē tev neredzēt!

Protams, ja cilvēkam gribas tievēt, tad lai viņš to dara, tas ir tikai apsveicami, bet šitā moralizēšana par neveselīgumu, it sevišķi, ja to sludina caurbiras, kas var ēst, cik grib, ir tāda, teiksim tā, interesanta. Laikam gribas parādīt savu pārākumu, jo taču nevar būt, ka resnie zinātu, ka liekais svars nav īpaši veselīgs. Ja zinātu, tad uz sitiena notievētu.

Rosalia
es nesludinu, ka visām jābūt tievām, ka kauli cauri

spīd, bet reāls liekais svars tiešām nav nekas veselīgs, to jebkurš ārsts Jums pateiks. Slavināt lieko svaru ir tas pats, kas teikt , ka smēķēšana, zobu netîrīšana ir kaut kas traki labs, atbalstāms un pozitīvi ietekmē pielūdzēju baru pulcèšanos. Man pašai ir ļoti jāpiedomā gan pie èšanas, gan regulāra sporta ( arī tad, kad miedziņš nāk, ārā skikts laiks, utt),

Papildināts 23.12.2019 06:54:

ļoti labi zinu un saprotu, ka sevis uzturēšana labā "tehniskā" stāvoklī prasa zināmu gribasspēku, bet pašsajūta ir tā vērta.

PelePele

PiekDienis
bet reāls liekais svars tiešām nav nekas veselīgs
Vot šito es nezināju. Pirmo reizi dzirdu.

MelnaKafija
Pagājis gads Sākumā bija smagi un bija apņēmība mainīt savu dzīvi. Saņēmu uztura un fitnesa plānu, diemžēl ēdienkarte ātri vien apnika, jo bija ļoti specifiskas garšas. Fitnesa plāns arī nederēja, jo tā veidotājs nerēķinājās ar manu sagatavotības pakāpi un svaru (biju norādījusi gan svaru, gan to, ka nenodarbojos ar sportu iepriekš).Šie vingrojumi bija praktiski neizpildāmi. Mēģināju vairākas reizes, bet katru reizi to izpilde sagādāja lielas grūtības un nepalika vieglāk.

Jaunu fitnesa un uztura plānu neesmu pasūtījusi, jo nevēlos vairs tam tērēt naudu. Par šo plānu, kas man nederēja, samaksāju nedaudz zem 100 EUR (par uzturu un vingrinājumiem).

Izdevās nomest pāris kg , bet tomēr tā arī gandrīz dzīvoju kā iepriekš un svars nācis klāt. Retu reizi pieķeros kādai dietai, bet nav apņēmības. Tagad esmu tuvāk 100 nekā gadu atpakaļ.

Par attiecībām runājot - joprojām esmu viena, ir vieglāk. To sievieti arī esmu redzējusi pāris reizes un man viņa vairs neizraisa emocijas. Jaunas attiecības neveidojas, neviens neizrāda interesi un saprotu, ka joprojām vizuāli "atbaidu".

Varbūt ir kāda, kas vēlās kopīgi tievēt sākot no Jaunā gada? Kopā motivējošāk

Papildināts 23.12.2019 11:45:

Nav tā, ka tā sieviete man neizraisa nekādas emocijas, bet daudz, daudz mazāk. Lai viņai veicas ar tādu veci

Rosalia

Zaneseu
Nav normāli gadu domāt par exi un viņa tagadējo sievieti, jau sen vajadzēja aizmirst kā viņus sauc. Jādomā par sevi, par to, kas tev pašai sagādā prieku, ko tu vēlētos, utt. Tapēc sirsnīgi iesaku vispirms ieviest kārtību galvā, ja nepieciešams, ar psihoterapeita palīdzību, pēc tam arī tievēšanai būs citi panākumi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379689