Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tās, kas virs 100kg

Zaneseu

Zilspukuzirnis

Rosalia
Da nu, vinai tas bija pirmas nopietnas, milosas attiecibas vairaku gadu garuma. Man tas liekas pilnigi normali, ka gadu vel ''sero'''.

Zaneseu
Nu bet nevajag nekādas spešalās diētas, kas apnīk (kaut gan, apnikušu ēdienu apēd tik cik vajag, lai remdētu badu, nevis tāpēc ka garšīgs, ēd nemērā) un nepiemērotus treniņus.Vienkārši atmet visus baltos miltus, saldumus un klātberamos cukurus. Ej katru dienu 2 stundas staigāt, tā lēnā solī var apmēram 10km nostaigāt. Un nevajag teikt, ka laika nav, ja nav bērniem jāšmorē un mājasdarbi jāpilda, tad kā reiz tas ir labs laiks sev - var galvu sakārtot, mūziku klausīties, grāmatas vai ziņas klausīties, valodu mācīties utt. Rezultāts noteikti nebūs ātrs, bet pa gadu toč jau būtu rezultāts un arī galva sakārtota.

Un pastaigas ir tik interesantas, vienreiz var arhitektūru pētīt, citreiz skatīties, kas cilvēkiem mugurā, citreiz kaķus skaitīt, citreiz logu dizainus vai mēģināt kokus atpazīt, nu viss atkarībā pa kurieni staigā.

Zaneseu
Man arī nepatīk visādas ēšanas un vingrošanas shēmas noteiktā laikā un vietā. Tad nu es brīvi improvizēju.

Ēdu ļoti vienkāršu un nesamudrītu ēdienu bez jebkādām speciālām receptēm.

Atmetu desas, saldumus, ceptus ēdienus,piena produktus ar lielu tauku saturu, balto miltu produktus.

Telefonā soļu skaitītājs (uzlikt savus parametrus).

Baseins reizi nedēļā (nesēdēt saunā, bet tiešām intensīvi peldēt).

Četras reizes nedēļā ātra soļošana 12 kilometri (tā lai esmu iesvīdusi un mazliet aizelsusies 5,3_5,4 km\ha).

Kad vakaros nāk uzmācīgās domas par ēšanu, ķeros pie adīkļa, lai rokas aizņemtas.

Bija 95 kg. Pašlaik 72 kg. Iešu līdz 65 kg. Grūtāk jau būs noturēt.

Charly

Tēmu nelasīju, bet iesaku sadraudzēties arī ar youtube un istagram. Tur ir nejēdzīgi daudz bildes/video kā citi tievē (ar daudz lielāku svaru), veselīgu ēdienu idejas, vienkārši motivējoši video. Ar tievēšanu (pareizi gan laikam būtu jāsaka ar veselīgu dzīvesveidu) ir nedaudz jāsaslimt. Jāieiet šajā tēma tik dziļi kad tas kļūst tiešām interesanti. Jo tiklīdz svars sāk krist tā parādās lepnums pašai par sevi. Gribās sevi apbalvot nevis ar kūciņi, bet jaunu frizūru vai kleitu. Paralēli aug pašpsrliecība, pretējais dzimums sāk izrādīt interesi, atkal gribās vēl labāk izskatīties un kā pa spirāli viss aiziet uz augšu.

uzmanīgi - veselīgs ne vienmēr iet roku rokā ar slaidumam draudzīgs. liela daļa veselīgo recepšu iekļauj riekstus, avokado, dateles, visādus graudus, kas patiešām ir ļoti uzturvielās bagāti, taču pat mazos daudzumos satur milzīgu kaloriju daudzumu.

arī ar sportu uzmanīgi - jo vairāk sporto jo lielāka apetīte.

visvienkāršāk ir sākt ar cukura un balto miltu izslēgšanu, neko ceptu. ja iespējams, neēst vakaros. nekāda maģija.

Pukstija

Zaneseu
Varbūt ir kāda, kas vēlās kopīgi tievēt sākot no Jaunā gada? Kopā motivējošāk
Atnāc uz grupu Tās, kurām virs 80

Papildināts 03.01.2020 14:18:

Tās,kurām 80 un vairāk kg!

Milda_BLJINOVA

Pēc bērna biju 92, paliku stāvoklī 57. Dabūju uz 65, un pēc 42 esmu stabils 80. Bet tiešām apaļām meitenēm gribētos ieteikt cīnīties ar lieko svaru , pirmkārt savas veselības dēļ. Un LŪDZU NEVELKAT APSPĪLĒTAS DRĒBES.

Es atbrīvojos no 30liekajiem gada laikā. Mana pieredze ir apkopota grāmatā"Notievēt365", kas nupat kā iznāca. Tur ir ļoti daudz vērtīga un reālā situācija Latvijā uztura jomā. Ja interesē- uzraksti man e-pastiņā anitasukse@inbox.lv jo grāmatnīcās pagaidām nav un tuvāko gadu laikā nebūs. Jo grāmatiņa tapa grupiņas "Notievēt365"Facebook ietvaros.

Skaistnatrite

Pukstija
Labdien! Kā lai piesakās šajā grupā? Esmu 80 kg Pluss, ļoti gribētos sakārtot savu veselību, augumu un arī iepriecināt sevi ne tikai uz dzimšanas dienu, bet arī uz vasaras sezonu, un tad uz Ziemas sezonu...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18379689