Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tālmācība. Atsauksmes

kolina

Varbūt kādam ir pieredze ar augstāko izglītību tālmācībā? Ir vērts? Kur un ko studējāt?

Studēju 2 gadus mağistratūrā Zviedrijā pilnīgā tālmācībā (pat aizstāvēšana bija videokonferences formā). Viegli nebija, jo viss angliski, daudz mājasdarbu jăraksta. Man tad divi mazi bērni bija, strādāju pilnu slodzi pirmajā no abiem mācību gadiem. Palīdzēja tas, ka jau n-tos gadus strādāju tajā jomā, tādēļ nebija daudz kaa jauns jāmàcās, tik cik jāatsvaidzina zināšanas + nedaudz kkā specifiska.

Ļoti priecājos, ka pabeidzu, jo papīrs man noder. Pozitīvākais man bija, ka LV tāda mācību programma vispār nebija un studijas Zviedrijā bija bezmaksas.

Atvainojos, ka iejaucos tēmā, bet īsti nemāku atrast veco diskusiju. Tur bija iekopētas saites par bezmaksas online kursiem gan latviešu, gan angļu valodā. Gribētu pamācīties, bet uzsvars uz "bezmaksas". Ja kādam zināmas adreses, padalieties, lūdzu.

Li
Studēju 2 gadus mağistratūrā Zviedrijā pilnīgā tālmācībā (pat aizstāvēšana bija videokonferences formā).
Vari padalīties ar augstskolas nosaukumu?

Lulea Tehniskā Universitāte. Bet, ja interesē studijas kādā no Zviedrijas augstskolām online, tad jāmeklē centralizētajā portālā. Izmantojot šo portālu piesakās, iesniedz dokumentus, tā iestāde arī izvērtē, vai atbilsti prasībām, etc.

Ja "Search option" ieliek ķekšus pie "Distance education", tad parāda tikai online studijas. Bet jāņem vērā, ka tur ir gan tikai mācību priekšmeti, gan arī dažas programmas. Pēc kredītpunku apjoma var saprast, kas ir kas. Papildus informācija jāmeklē katras universitātes web lapā.

Li
Liels paldies!

Četri vēji

Maģistrantūru beidzu Vācijā, Hāgenas Tālmācības universitātē. Tiem, kas uz šo piedāvājumu specializējas, parasti jau pārdomāta sistēma, jautājums, vai tik pats esi gatavs strādāt, ja lekciju grafiks nedisciplinē, bet pašam jāplāno laiks. Vieglāk tomēr ir kaut vai reizi nedēļā vai divās uz klātienes nodarbībām aiziet, bet tam, ko mācījos, šeit alternatīvas nebija, pie tam papildus uzlaboju valodu.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18380675