Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieredze ārzemēs

Ladybugz

Man ir iestājies pāardomu brīdis, un saprotu, ka vēlos kādu laiku doties uz ārzemēm. Pašlaik gan neesmu izdomājusi konkrēti kurā valstī. Ir gan augstākā izglītība, gan ļoti labas angļu valodas prasmes. Vai ir kāda šeit, kas viena devās uz ārzemēm? Skatos, ka līdz 30 gadiem ir dažādas jauniešu programmas. Varbūt kāds šeit ir aizbraucis AuPair vai brīvprātīgajā darbā?

Zilspukuzirnis

Jā, es. Sakravāju savu dzīvi vienā koferī un laidos brīvprātīgajā darbā uz Grieķiju. Šo valsti gan pēc pieredzes neiesaku, pilnīgs haoss organizāciju darbā. 50:50 atpūtos - tāds garš, karsts, saulains atvaļinājums, varētu teikt, otrie 50% besījos, ka NEKAS nenotiek, nekas nozīmīgs. Veltīgi izmests laiks. BET oficiālā EBD atvaļinājuma laikā devos uz Turciju, tur satiku savu lielo mīlu un tagad jau gadu dzīvoju Stambulā un blakus spēlējas bebucis.

Ja meklē brīvprātīgo darbu, izvēlies valsti, kur ir normāla kultūra - grieķi, piemēram, nekad nav laikā, vienmēr kavē, ir slinki, lēni, iedomīgi utt. Otrs - ja tevi projektā apstiprina, izpēti organizāciju un tās vadību - uzraksti kaut esošajiem brīvprātīgajiem, kas tajā organizācijā uz to brīdi ir, lai godīgi pastāsta savu viedokli par vadību un darbu. Ja man kāds būtu pateicis, kāda būs vadība, es atteiktos no tā projekta.

Rozete

ja ir augstākā izglītība, tad ir vērts arī lūkot kaut ko saistītu ar savu iegūto profesiju. iespējām atrast prakses vietu ārvalstīs šobrīd vajadzētu būt pietiekami lielām. aupair var būt kā starta punkts svešā valstī, bet tā ir laimesspēle, jo ir ģimenes, kas meklē lētu apkalpojošo personālu, kam ar bērnu auklēšanu var izrādīties maz sakara.

Trīne

Uz aupair ar augstāko uzglītību nebrauktu gan. Paskaties Erasmus piedāvājumos ir prakses vietas jauniešiem ar augstāko uzglītību. Nevajag sevi nenovērtēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18380717