Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Spami...plaukst un zeļ

maksiene

maksiene

Šorīt atverot darba epastus saskāros nevis ar mirušo Āfrikas miljardieri, bet gan ar izspiedēju. Tagad cenšos izdomāt, ko tad šis nerātnis varētu būt safilmējis:

Man šķiet, jūs interesējaties, kāpēc jūs saņemat šo e-pastu pareizi?

Tas būtu ļoti noderīgi jūsu privātumam, ja jūs to ignorējāt.

Mana vietne ir ievietota pieaugušo vietnē (... P ... 0 ... r ... n vietnē), un, kad apmeklējāt un noskatījos videoklipu, kurā tika ietekmēta jūsu ierīce, ievietojot spiegprogrammatūru savā datorā. Kurš ir ierakstījis jūs abus ar tīmekļa kameru un ekrāna uzņemšanu, kad jums bija jūsu "jautrs laiks", kas ļauj man tieši redzēt to, ko redzat.

Tas ir ietekmējis arī jūsu viedtālruni, izmantojot expl0it. Tāpēc nedomājiet par vienu minūti, lai to apietu, pārinstalējot savu OS. Jūs jau esat ierakstījis.

Pēc tam mani malwares savākti visi jūsu kurjeri, e-pastu un sociālo tīklu kontakti.

Es domāju, tas nav labas ziņas labi?

Bet neuztraucieties pārāk daudz, tādā veidā mēs varam novērst šo konfidencialitātes problēmu. Viss, kas man vajadzīgs, ir Bitcoin maksājums £4,600 GBP, kas, manuprāt, ir taisnīga cena, ņemot vērā apstākļus.

Adrese maksājuma veikšanai ir: 12CyyDogTHySoZ21qBx3YGWjnarqRUPaR7

Ja jūs nesaprotat bitcoīnu, dodieties uz YouTube un meklējiet "kā iegādāties bitcoīnu" vai google vietējiem bitcoiņiem, tas ir viegli izdarāms.

Jums ir tikai 48 stundas pēc šī e-pasta lasīšanas, lai nosūtītu maksājumu. Esiet brīdināts, ka es zinu, kad esat atvēris un izlasījis šo e-pastu, un es tajā ievietoju pikseļu attēlu. Tas ļauj man uzzināt, kad esat tieši atvēris messaged kāda diena un laiks)

Ja jūs nolemjat ignorēt šo e-pastu, man nebūs citas izvēles kā pārsūtīt videoklipu visiem savāktajiem kontaktiem, kas jums pieder jūsu e-pasta kontā, kā arī publicēt savus sociālo mediju kontos un nosūtīt kā personisku ziņu visiem Facebook kontaktiem . un, protams, padariet videoklipu publiski pieejamu internetā, izmantojot YouTube un pieaugušo vietnes. Ņemot vērā jūsu reputāciju, es ļoti šaubos, ka jūs vēlaties būt pakļauts jūsu ģimenei / draugiem / kolēģiem šajā pašreizējā laikā.

Jūs faktiski varat doties uz policiju, bet šie cilvēki, visticamāk, nedarīs neko, vissvarīgākais, ko viņi var darīt, ir bloķēt manu seifu, un jūs atņemsit citiem cilvēkiem iespēju dot man samaksu. Tāpēc divreiz domājiet, pirms darāt muļķīgas lietas.

Ja es saņemšu maksājumu, viss materiāls tiks iznīcināts, un jūs vairs nekad mani neklausīsit. Ja es nesaņemu līdzekļus gandrīz jebkura iemesla dēļ, piemēram, nespēju nosūtīt skaidru naudu melnajā sarakstā iekļautajā seifā, jūsu reputācija tiks sagrauta. Tā padarīt to ātri.

Atcerieties šeit ir mana Bitcoin konta pārsūtīšanas adrese - 12CyyDogTHySoZ21qBx3YGWjnarqRUPaR7

Nemēģiniet sazināties ar mani, jo es izmantoju upura e-pastu, kas tika uzlauzts un pakļauts. Atbildiet tikai, lai paziņotu man, ka esat veicis maksājumu, vai jums ir jautājumi par maksājuma veikšanu, pēc tam noklikšķiniet uz atbildes.

Ja jūs neticat un vēlaties, lai pierādījums tiktu atbildēts uz šo e-pastu ar "PROOF", un es nosūtīšu jūsu video uz 5 no jūsu kontaktpersonām pa e-pastu un publicē jūsu Facebook sienā. Kad jūs to varēsiet noņemt vienu reizi, nevis uz visiem laikiem.

Lūdzu nebojā manas nervu šūnas. Tur dzīvo manas nervus bites, vesels strops!!!

pelēkā pele

Jā šādi nāk. Sisadmins piekodinājis nevērt vaļā, jo varot vīrusu saturēt.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Basteta

Tāds ir jāsūdz policijā nevis jāsmejas.

I'm growing with the land, time has taken my hand. Transdermal celebration.

Ween

maksiene

Basteta
Ja es katru reizi sūdzētu policijā katru, kas šādu uz darba epastu atsūta , tad mani būtu policijā darbā jāpieņem.

Lūdzu nebojā manas nervu šūnas. Tur dzīvo manas nervus bites, vesels strops!!!

maksiene

Diez kas nav, ka tev darbā ir "jautrais laiks", kur jūs abus pie tam vēl slotu kambarī nofilmē un ieraksta. Nav smuki tā darbā darīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381225