Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ASV vai AU

signezane

Papļāpāšanai, doma braukt dzīvot/strādāt uz vienu no šīm valstīm. Kurai jūs dotu priekšroku? Vīrs par ASV, bet man uz AU velk, daži draugi ir pārvākušies, līdz ar to iespaidojos laikam no viņiem...

Austrālijā neesmu bijusi, bet ASV ir ļoti dažāda. ES arī nav viendabīga. Par ASV - krievu valodā ir vārds прониклась, kam nav analoga latviešu valodā. Lūk šo es arī izjūtu. Es laikam, ja man spiestu izvēlēties, spētu dzīvot Rodailendā vai Masačūsetsā-Bostonā. Austrumu krasts mani fascinē.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga, paldies.

black sand

Uz Kanādu

Manuprat abas gruti salīdzināt,Austrālija ir daudz labvēlīgāka imigrācijas politika jo zemes daudz bet cilveku pamaz. Jo īpaši dažādas modernas profesijas ar augstāko izglītību tiek gaidītas. Pati valsts arpus galvaspilsētas ir samera provinciāla,nav Eiropā ierasto veco vēsturisko ēku,tradīciju,kulturas ieražu un kvalitatīva kulturas snieguma tiesi klasiskajās mākslās. Karsti un daudz baisu mošķu (Man tur draudzene aizprecējās)

ASV tiesam loti dažāda,ari politikas un likumdošanas zina un etniskais sastāvs atšķiras pa štatiem. Gruti dabut darba un dzives atļauju jo ipasi kops Trampa aktivitāšu laika. Diezgan neizdevīga darba likumdošana un būtība nekādu sociālo garantiju,darga medicīna

black sand
,Austrālija ir daudz labvēlīgāka imigrācijas politika
, ja pēdējos 5 gadus mana znota brālis nebūtu kārtojis visus papīrus, lai iegūtu pārcelšanās dokumentus uz Austrāliju, es tev noticētu. Tas nebija viegls ceļš, un bez tam vajadzēja mentoru, kas pirmos gadus Austrālijā garantē viņam dzīves vietu un to, ka būs godīgs pilsonis. Un tas neskatoties uz to, ka ir amats, labas angļu valodas zināšanas un iepriekšējie 5 gadi Lielbritānijā, darbs profesijā. Un pat neskatoties uz to, ka viņa sieva ir Austrālijas pilsone.... Patreiz jau gadu kā Austrālijā, un notiek visu papīru atkārtota vākšana, lai iegūtu Austrālijas pilsonību. Teica - iegūt uzturēšanās atļauju Austrālijā ir ļooti sarežģīts process

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Sixpārnis

Visur ārpus ES būs grūti un ilgi, un dārgi.

Kur tad ir tas valstis, kur ta gaida atplestām rokām?

Sixpārnis
Kur tad ir tas valstis, kur ta gaida atplestām rokām?
Nu to jau saprot tad, kad tu daudz esi redzējis. Tad saproti - ka principā jau tepat Latvijā nav slikti. Nav zelta bedres, bet nav gluži atkritumu izgāztuve.

Jauniem, bez bērniem un ar izglītību - tas ir interesants ceļš, kur iegūsti pieredzi, kas nereti ir vērtīgāka par iespējamo iegūto mantu (naudu).

Ja dzīvotu otro reizi - iespējams arī ietu šo ceļu. Ārpus ES.

Katram savs

signezane
Kāpēc tieši uz šīm nevis uz kādu citu no 192 valstīm?

Sixpārnis

Cucamonga
Es tieši par birokrātiskajiem procesiem domaju.

Nav nemaz tik vienkārši, ja Tev ir pamatojums (sieva austrāliete, kaa minēji). Biezi vien visai bezcerigi, ja ta pamatojuma nav.

Es par to, ka jābūt gataviem tai birokrātijai un jāatrod celi, ka tikt tur, kur velas. Likumīgi.

renjchiks

Oi nezinu kur vēlētos, bet kamēr ASV prezis ir Dunduks, nevilina ASV, nez vai visprār pasaulē kaut kur ir droši un vai viņa prezentūru iztiksim bez kara. Laikam jau Austrālija ir drošāka

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381365