Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ASV vai AU

signezane

Kur tad ir tas valstis, kur ta gaida atplestām rokām?

Ķīnā vismaz pagaidām vēl gaida atplestām rokām, protams, viņiem vajadzīgus cilvēkus

Katram savs
Esmu ilgi bijusi uk, tagad kādu laiku atpakaļ lv. Dzīvojot uk bieži skatījos raidījumus par move to au, ļoti iepatikās, draugi arī aizbrauca uz au. Asv īpaši neuzrunā, bet vīrs ar dēlu grib labāk uz asv, šķiet, ka vīzas ar vieglāk nokārtot uz asv.

Nu nekur iebraucējus atplestām rokām vairs negaida. It īpaši par Austrāliju ir dzirdēti stāsti, ka ļoti dārgi, ilgi un grūti, lai tur tiktu. Par ASV nezinu, bet arī palasot par Trampa imigrācijas politiku...

Skābais

kamēr ASV prezis ir Dunduks, nevilina ASV
Negribu te politisko diskusiju iesākt, bet realitātē ir tā, ka tas pats prezis ir noņēmis dažādus ierobežojumus uzņēmējiem, reāli panācis, ka cilvēki dabū darbu, jo ekonomika attīstās un darbinieki ir vajadzīgi.

Par ASV nezinu, bet arī palasot par Trampa imigrācijas politiku...
Tas vairāk no viedokļa, ka nelegāļiem grūtāk - viņus sākuši arestēt. Ja esi kādas jomas speciālists, kuru uzaicina kāda firma, tad tā pati firma noalgo juristus, kas nokārto šo jautājumu. Tas gan uzliek par pienākumu gadus 3 strādāt tajā firmā, nav teikts, ka dos tos patīkamākos darbus, bet cilvēki tiek uz turieni tik un tā.

Piesakies darbos uz Aļasku un visas lietas!

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

signezane
Abas labas valstis. ASV būtu vieglāk turp šurp lidot. Uz AU dārgi un ilgi. Esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par AU, tas būtu variants, ko es izskatītu. ASV - lielo iespēju zeme, kur pašam ir jāizsitas.

Papildināts 29.10.2018 11:51:

ASV ir ārprātīgi dārga medicīna un tiesu darbi pie nelaimes gadījumiem. Tur par pārticis cilvēks var bankrotēt, ja ir izraisījis auto avāriju. Tie tādi mīnusi.

Catherine

Sadaļā Valstis, pilsētas bija tēma par Austrāliju, vari palasīt. Par Asv gan nemanīju

ASV

renjchiks

Skābais
Interesanti gan kāpēc tad pats Tramps savu biznesu attīsta ne ASV robežās, ražošanu utt. veic citur.

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Skābais

renjchiks
Es tiešām šajā tēmā negribēju sākt politisko diskusiju! Īsā versija, kas iederas tēmā - tas no vairākiem avotiem dzirdēts, ka tieši pēdējā laikā darbu atrod daudzi, kam agrāk pēc augstskolu beigšanas normāls darbs nebija. Tas dod iespēju arī tiem, kas grib LEGĀLI pārcelties uz ASV.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Es izvēlētos Austrāliju. Par ASV - man tur dzīvo vairāki labi paziņas. Ja ir laba, pieprasīta specialitāte un augsta izglītība, iegūta, vēlams, ne Latvijā bet par piemēru UK, tad jā. Nu, kaut vai medmāsas specialitāte. Ja nav, tad kulsies pa apakšu no rokas mutē un nespēsi atļauties pat veselības apdrošināšanu, bez kuras pie reizes vari atrasties dziļā dē. Tāpēc arī maniem paziņām iet kā nu kuram. Kam ir diploms un labs darbs, tam labi. Par pārējiem - tak labāk būtu Latvijā palikuši...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381365