Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ASV vai AU

signezane

Ese

Par Australiju nezinu, bet legaali iebraukt/stradaat ASV ilgterminjaa ir gruuti. Jabut darba piedaavajumam profesijaa (t.i. darbaa kur nepiecieshams vismaz bakalaura graads noteiktaa specialitatee), un cereet, ka dabuus viizu (pieprasiijums pret pieejamo viizu skaitu apm. 1:3). Ir zinaamas iespeejas tiem, kas straadaa uznemumaa, kuram ir filiaales gan Latvijaa, gan ASV.

Var arii studeet un peec beigshanas dabuut islaiciigu darba atlauju, peec kuras taalaak cereet uz darba vizu (bet tas protams, ir daargi). Ir vel shadas taadas iespejas, bet neviena nav vienkarsha. Pastaviigaa uztureshanaas atlauja (t.s. zaljaa karte) ir veel cits un veel sarezgjitaaks stasts. Imigracijas sistemaa sheit ir daudz probleemu. Tramps manupraat tur gan nav neko mainiijis ne uz vienu pusi (varu salidzinaat, jo stradaju ASV, immigracijas juristu birojaa 12 gadus).


Joprojām au uzrunā vairāk, nezinu kā viss vēl sanāks, dažbrīd liekas, ka neiespējamā misija

Es dzīvoju ASV-te grūti palikt uz dzīvošanu-grūti zaļo karti dabūt u.t.t. Nepiekritīšu gan iepriekš paustajam viedoklim par Trampa politiku-nekas Latvijas ziņā nav mainījies kopš viņš ir prezidents-ja ir uzaicinājums no kāda darba devēja strādāt ASV, iespēja dabūt studenta, reliģisko vīzu, vinnēt green card lottery-var dzīvot ASV ta kādu laiku. Uz 3 mēn kā turists var braukt. ASV ekonomika uzplaukst zem Trampa-te būs labāk dzīvot tagad. Atkarīgs no štata-katrā štatā savādāk Varu vēl pastāstīt, ja interesē...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381365