Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Disleksija

deleyla

Četri vēji

Modra
Es nerunāju par konkrēto padomu, bet komunikācijas veidu un pasniegšanas metodi vispār. Arī šeit vispirms ir uzbrūkošais tonis (kam, kāpēc, kādā kontekstā) un pēc tam viņa ir "labā", kas sniedz padomu. Bet šie padomi ne vienmēr atbilst taisnībai, šoreiz pirmā daļa ir ok (par otro, kā jānorāda, neesmu droša - kā norāda komisija un klā jābūt, to nekomentēšu). Diemžēl ir bijusi saskare, tāpēc no personīgās pieredzes, sīkāk neiedziļinoties detaļās, vienkārši iesaku jāklausās ar izlasi un padomi jāfiltrē.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Resnā Žurka

Modra
Tas nav stāsts par vienu rakstu, bet viņas komunikācijas stilu kopumā. Šī persona manā klātbūtnē ir izteikusi melīgus apgalvojumus par ar viņu pašu nesaistītu projektu, kura vadītāja sēdēja pie tā paša galda viņai pretī. Tik ļoti melīgus, ka pat es iejaucos. Tā kā tur ir ļoti jāfiltrē viss viņas teiktais.

Nu redz problema,ka logopeds suta pie neiraloga,neiralogs pie psohologa,tas pie psihiatra un pedejas pie logopeda...viens uz otru baksta un diagnozi neliek neviens....neesot vecums,neesot sitas un vel kkas.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Mums bija tieši tas pats. Mutiski visi apliecināja, nav šaubu, ka bērnam ir disleksija, bet nevienā atzinumā tas netika ierakstīts. Tā vietā kaut kādas nekonkrētas aizplīvurotas frāzes.

Belle

deleyla
Šī situācija ir spilgta ilustrācija tam, cik nejēdzīga ir mūsu speciālās izglītības sistēma (nerunāju par, piemēram, 58., 59. programmu, tur varētu būt cita situācija, spēcīgāka metodoloģiskā bāze, tradīcijas). Bērns taču mācās pēc 56. programmas, skola turklāt šīs programmas attīstības centrs. Ja ne tur, tad kur gan speciālajam pedagogam un logopēdam būtu jābūt disleksijas ekspertam - gan atpazīt, gan zināt kā strādāt? Bet nē - dzenā vecākus, kas jau tā zināms, ka bērnu pastāvīgi tā jau vadā uz nodarbībām un terapijām, vēl riņķa dancī pa ārstiem. Pēc idejas konstatē logopēds, oficiāli diagnozi apstiprina neirologs. Te izskatās, ka neirologs negrib atbildību uzņemties.

Belle
Izskatas ka neviens nevelas ,jo diagnozi uzskatas bezmaz ka konstatet ka nav kaju!

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

rojs2

nejauši uzdūros tēmai. neizplūdīšu detaļās, bet četriem vējiem jau nu gan par Birznieces kundzi vajadzētu turēt muti. citādi ļoti nekaunīgi sanāk. pat pretīgi. fui, učene!

Here lies a complete and utter psychopath.

Četri vēji

rojs2
Nepūlies, uz šādiem nepavelkos.

Man ir tiesības uz viedokli, kā jebkuram cilvēkam. Argumentētu, citiem noderīgu viedokli, kas arī tika pausts, personīgi nekādi neaizskarot konkrēto cilvēku, vien izsakot novērojumus par diskutēšanas (publiski pieejamas) veidu.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Bet nē - dzenā vecākus,
es uzzināju, ka skolā, kurā mācās mans bērns, testus veica gan viņu, gan pieaicināti no ārpuses spciālisti. Tātad neviens nekur nedzenā (nu teorētiski), tālāk es uzzināju, ka skolā ir atbalsta pasākumi bērnam ar disleksiju. To visu es uzzināju, griežoties pa taisno pie skolas direktores.

Vārdu sakot, izpētes rezultātā es secināju, ka problēmu nosaka uz vietas un atbalsta pasākumi notiek arī uz vietas. Skola parastā, man šķiet, ka bērnus ar kaut kādu kodu arī māca (neesmu iedziļinājusies), es runāju par vispārīgiem gadījumiem. Kad ir aizdomas, bet vēl nekas konkrēts nav konstatēts.

Šī informācija varbūt kādam noderīga no tā viedokļa, ka tomēr pirmais, pie kā griezties, ir vadība, nevis padotības personāls.

Belle

Modra
Ne tuvu ne visās skolās tā ir. Uz kopējā fona tad jums progresīva skola, ja šādi notiek.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381521