Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Disleksija

deleyla

K.J-K.

Makonis2

Mediju skolā Imantā netika. Turpina mācīties savā skolā 10 klasē, pats izteica vēlmi, jo tur tomēr skolotāji viņu zina un pašam drošāk.

Eksāmenos - matemātikā 64%, latviešu 32%, angļu 39%. Reāli izbrauca uz mutisko daļu, kur bija reāli sagatavojies un dabūjis gandrīz maksimālo punktu skaitu. Manuprāt, neslikti rezultāti pusaudzim ar disleksiju


kaspers
Nav tā, ka mūzikas virzienā tomēr pamatpriekšmetus kaut kā vieglāk ņem? Bet parastā skolā tieši akcents uz pamatpriekšmetiem un būs grūtāk izbraukt uz radošajiem priekšmetiem.

kaspers

eseni
Īpaši nekādas atlaides nav gan - agrākos gados varbūt, bet pirms vairākiem gadiem saprata, ka brauc auzās, un vispārējās izgl. līmenis cēlās. Toties macīties sanāk ja ne dubultā, tad vairāk gan.


K.J-K.
Ja nav noslēpums kurā skolā ar tādiem procentiem paņēma 10 kl?


bebritis

Pagājušo gad, mans jaunietis beidza tehnisko koledžu un aizgāja strādāt. Kā gāja? Grūti, seviški covidlaikā. Fizikas pasniedzējs atsūta materiālu ar norādi izlasīt un tad pildīt uzdevumus. Man jau tas liekas kosmoss, ar disleksiju 10x kosmoss. Atkal un atkal secināju, ka jaunās mācību grāmatas nav tik foršas kā mums bērnibā. Bija teorija, tad piemēri, tad uzdevumi no vieglāka uz sarežģītu, šobrīd nekā tāda nav, iztrūkst piemēru.

Secinājumi - klātienes stundās viss ok, uztver stāstīto, dzirdēto. Daudz literatūras atrod audioversijā angļu valodā. Nācās piepalīdzēt gatavoties ieskaitēm, tagad zinu, ka kultūras vēstures grāmatu ir iespējams izlasīt skaļu priekšā vienā vakarā.


eh, ko nu vairs...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381521